Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van lehetőség kutyát "kölcsönö...

Van lehetőség kutyát "kölcsönözni" kifejezetten sétákra?

Figyelt kérdés
Hiányoznak a sajátjaim, egyébként is magányos vagyok, nincs, aki elkísérne a sétáimon, ezért gondolkozom, hogy létezik-e lehetőség mások vagy szervezetek kutyáit elkérni ilyen alkalmakra? Mint az önkéntes vagy épp a fizetett sétáltatás, csak rugalmasabban.
2017. jan. 6. 17:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit szolnal hozza, ha egy menhelynel lennel onkentes?
2017. jan. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Keress fel közeli menhelyeket. A szánhúzóalapítványnál tudom, hogy szokott lenni közös sétáltatás és most önkénteseket is keresnek. ( [link] )

De szerintem bármelyik menhely és menhelyi kutya örül ha besegítesz.

2017. jan. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is azok a lehetőségek vannak, amiről te beszélsz...

Vagy fizetnek némi pénzt és ilyet keresel, vagy pedig maradnak a menhelyi kutyusok :)


De őket is fel kellene hívni akiknek a közelében vagy, csak így tudhatod meg :)

De én ezt így gondolom, hogy nagyjából ezek a lehetőségek vannak.

2017. jan. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Szerintem is ennyi a lehetőség. A gondom az, hogy rugalmas lehetőség kellene, mert többnyire 12 órában dolgozom, azaz este van alkalmam sétálgatni.

Egy másik szempont, hogy egyedül szeretnék kutyázni, mintha a saját kutyám vinném, mert elég gátlásos vagyok. A társas magány még pluszban megalázó is...

2017. jan. 6. 17:40
 5/13 anonim ***** válasza:
A menhelyet ajánlom! Kevés az önkéntes, főleg nyáron, meg ilyenkor télen a hidegben, pedig a kutyiknak kell a mozgás. Az itteni menhelyen ilyenkor hárman járunk ki sétáltatni, játszani a kutyákkal. Jót tesz nekik is, te meg más emberekkel is találkozhatsz, és hát ott vannak a blökik is :)
2017. jan. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Viheted a kutyát egyedül is sétálni a menhelyeken, meg játszhatsz velük egyedül. Csak az utolsó kommented miatt írtam.
2017. jan. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nyugateurópai országokban vannak úgy nevezett kutyasétáltatók akiknek a gazdik fizetnek azért hogy elvigyék a kutyáikat sétálni. Nem tudom itt magyarországon is lehet ilyen.
2017. jan. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Teszek egy próbát a menhelyeknél, bár sejtem, hogy furán néznek majd rám. :)

2017. jan. 6. 17:46
 9/13 anonim ***** válasza:

ˇNyugateurópai országokban vannak úgy nevezett kutyasétáltatók akiknek a gazdik fizetnek azért"

Heves M-ben lakom, és lakhelyemen tudok ilyet! Napi 500 ft ˇ...

2017. jan. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

3/9-es vagyok.


Szerintem ezek a dolgok mind megbeszélhetőek egy-egy menhelyi hellyel.


Ha van lehetőségük erre, vagy a szabályzat engedi, akkor biztos, hogy rugalmasak lesznek :)


Sok sikert kívánok neked :)


Ui.: én úgy tudom, hogy minden apró segítségnek örülnek! :) Tehát, ha engedik, akkor én nem látom akadályát sem az esti sétának, sem pedig annak, hogy egy kutyust kölcsönzöl :), és azt viszed el sétálni!


Sőt, ha idővel megszereted, akkor még a tiéd is lehet(ne) :)


Egymáshoz hozzá szoktok, stb :)


Ez az ötlet nem tetszene? :) Vagy most nem akarsz kutyát? :)

2017. jan. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!