Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig bírja a németjuhász...

Halász Dóriiika kérdése:

Meddig bírja a németjuhász ezt a hideg időt?

Figyelt kérdés

Van egy 9 éves németjuhászom! Idén kapott új kutya ólat, de bármivel is próbálkozom, nem megy be. A teraszon tölti az éjszakákat, a bejárati ajtó előtt. (kutyaágyon, ami alatt pléd van)

Az lenne a kérdésem, hogy lehet-e így bármi baja? Hiszen éjszakánként van -20°C is.

Valamint ha beengedem a házba, és később ki(amikor ki akar menni), lehet-e valami baja? Lehet-e beteg, hogyha a melegről hirtelen kimegy a -20°C-ba?

Köszönöm a válaszokat!



2017. jan. 6. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát tedd be a kutya ágyat az ólba. Az ólra meg kell egy szigetelés és egy hő függöny. Ennyi.


De amíg ez nincs meg este engedd be,reggel meg ki. Nem lesz baja

2017. jan. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én németjuhászom (8 hónapos) nagyon sokáig nem ment be a házába (hőszigetelt, sajnos a termofüggöny 10 percnél tovább nem bírta az ajtón), kb -10 fokig az ajtó előtt aludt. Tegnap már bement meg ma napközben. Viszont most a másik kutyával együtt az előszobában töltik az éjszakát.
2017. jan. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Beraktam az ágyát is a kutyaólba, de akkor inkább feküdt a hideg csempén. Le is van szigetelve, úgy is lett elhelyezve, hogy rálátása legyen a bejárati ajtóra és a kerításre egyaránt, de nagy ívban kikerüli.

A tegnap éjszakát bent töltötte, reggel 9-kor engedtem ki. Ez maradt végül a megoldás, éjszaka bent, napközbe kint!

Köszönöm a válaszaitokat! :)

2017. jan. 7. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!