Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám megharapta annyira a...

A kutyám megharapta annyira a másik kutyámat, hogy látszódik a koponyája mit kell tenni?

Figyelt kérdés
Szerintetek ilyenkor mit kellene csinálni? A nagy komondor kutyám kitépte a húsát a puli spániel keverék kutyámnak. Mind a ketten kan kutyák. A komondor kutyám 6 éves és a kis puli spániel pedig 14. Meg fog halni szerencsétlen 14 éves? ;(

2017. jan. 8. 11:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyértelmű, hogy állatorvoshoz kell vinni???

Egyébként meg miért hagyod, hogy ilyen szinten bántsa az egyik kutyád a másikat?

2017. jan. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem viszed sürgősen orvoshoz akkor sanszos hogy igen...
2017. jan. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

1., NAGYON GYORSAN MEGNEVELED mind kettőt

2., Mire vársz?! Hogy meghaljon szerencsétlen?! Magadtól nem jut eszedbe hogy "Hoppá akkor állatorvos!"?!


Az ilyennek miért van kutyája

2017. jan. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor mit kellene csinálni? Először is a sérült kutyát állatorvoshoz vinni, másodszor keresni nekik külön-külön olyan gazdát, aki ért is hozzájuk és nem a gyakorira jön szerencsétlenkedni ha a kutyái széttépik egymást...
2017. jan. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos...
2017. jan. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
7%
Két ivaros kan, világos, hogy verekszenek, még jó, hogy nem ugrottál közéjük, mert megmartak volna! Ki kell heréltetni a fiatalt, ha nem akarsz kölyköket.
2017. jan. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6%

A 6-os aki az egyetlen aki ért is hozzá amit beszél természetesen le lett pontozva 0%-ban hasznosnak :)

Ez természetes, hogy 2 kan néha összeugrik, sőt, azonos neműek néha összeugranak, 2 szukánál is megeshet, nem tudsz mit csinálni ezzel, hacsak nem zárod őket külön. Talán kapott a kisebb testű most egy olyan verést ami után nem próbálkozik be a komondornál. Állatorvos egyébként jó ötlet. Nálunk 20 éve vannak pásztorkutyák, én különösen a kan kutyák híve voltam mindig is, láttam már 1-2 összeugrást, verekedést, férfi virtus, ennyi. Én az öreget heréltetném egyébként, ha már valamelyiket mindenképp muszáj, de szerintem egyébként nem kell, viszont egy érett, jó korban lévő komondorban dolgozzon csak a tesztoszteron, annál rámenősebebben őriz :)

2017. jan. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
#6 #7 ez hülyeség, az ismerősömnek két kanja van és semmi bajuk egymással nem verekednek mert meg vannak nevelve, nekünk 2 szukánk van, néha összedörrennek de nem verekednek mert ők is meg vannak nevelve. szóval ivartalaníthatják de nincs rá garancia hogy abbahagyják a verekedést ha rájuk van hagyva...
2017. jan. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Azt kell csinálni, amit akkor tennél, ha pl. téged mar meg egy kutya úgy, hogy kitépi a húsod és látszódik a csontod alatta.

Mit tennél? Elmennél orvoshoz.

Na pontosan ezt kell tenni a kutyával is. Elvinni orvoshoz.

2017. jan. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Érdekes, 2 kan kutyánk van, egyik sem egyszerű eset egy shar pei meg egy tacskó, és soha nem ugrottak össze...
2017. jan. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!