Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek milyen fajta kutyátok van?

Nektek milyen fajta kutyátok van?

Figyelt kérdés

Ha rottweiler, akkor nem tudjátok, milyen játékot kéne neki adni, amit nem bír szétmarcangolni?

Az enyémnek minden egyes játéka a kukában végezte, és nem bírunk neki olyat adni, amit nem szedne szét



2017. jan. 8. 12:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
56%
Berni pásztor <3
2017. jan. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%
Nekem akitám van, ő csak a plüssöket tépi szét, úgy tudom vannak elég strapabíró játékok is de azok drágábbak mint a simák.
2017. jan. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is rottim van, s szintén mindent tönkretesz pár óra alatt. A múltkor vettünk 1500 forintért vastag kötélcsomót, pár óra múlva cérnává cincálta. Mi a nyers marhatérdcsontba bízunk, azzal órákig elvan, lassan rágcsálja, őrzi. Még rossz zoknikat szoktam csomóvá kötni, s azt adni neki, de hamar megunja. Esetleg még farmer darabra köthetsz egy csomót, és azt add neki, hátha az bejön a kutyának.
2017. jan. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
51%
Adj neki ásványvizes palackot. Hamar szétszedi, de szeretik. Meg ha isztok palackos vizet akkor naponta laphat újat.
2017. jan. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
47%
Golden Retriever:D
2017. jan. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
54%
Golden retriever. :) <3
2017. jan. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
64%

Próbáld ki a KONG-nak az Extreme játékait. Direkt ilyen kutyának van csinálva aki mindent széttép. Konkrétan erre gondolok: [link]

Alúlról tudsz bele tenni valamilyen csemegét is a kutyának így biztosan leköti.

2017. jan. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
64%

[link]

Ha nem szimpatikus amazonról akkor itt van egy belföldi forgalmazó. Nem a legolcsóbb de elég masszív, nekünk a kutyák szeretik és még nem tudták tönkretenni.

2017. jan. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
57%
Van egy shiba inu és egy bichon, őt most Karácsonyra kaptam (egyetemista vagyok, külön élek nyár óta).
2017. jan. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
50%
Egy közép-snauzer és egy jagd terrier
2017. jan. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!