Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a kutyámmal?...

Mit csináljak a kutyámmal? Felzabálás

Figyelt kérdés
Minden kutyaürüléket feleszik. Már csak a szajkosárra tudok gondolni, de nem szívesen tenném.
2017. jan. 8. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Használd a "NEM!!" Tiltást közben pedig a nyakörvénél foga húzd el. Nálam legalábbis ez bevált.
2017. jan. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy valami hiánybetegsége van?

Sajnos nem értek a kutyákhoz, de sok helyen olvastam: ez egy tünet, amikor valami hiánybetegsége van, szervezetéből hiányzik valami, akkor csinálja ezt.

2017. jan. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mit kap enni?
2017. jan. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tényleg lehet vitaminhiány,kérdezd állatorvost/olvass utána.

Viszont meg is taníthatod,hogy nem szabad.Ha látod,hogy meg akar enni egy kakát,rántsd meg egy kicsit a pórázt,és egy határozott NEM/FÚJ parancsszóval vidd arrébb.Jutalmazd meg,ha már nem próbál visszahúzni.

Egy idő után elég lesz a parancsszó,és a jutalmazás,sőt,egy idő után hátha megtanulja,hogy max megszaglászni lehet a kakit,megenni nem.

2017. jan. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Prémium tápot kap, ezt pár hete kezdte el, eddig nem csinálta. 3 éve van nálunk lassan. Próbáltam tápváltást is az sem jött be. Mindig elrángatom, ha elég gyors vagyok. De másból nem áll a séta, minthogy kakát keres én meg próbálok gyorsabb lenni. Már nincs jobb ötletem mint a szájkosár.
2017. jan. 8. 16:32
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van. Én is írtam ki kérdést ezzel kapcsolatban.


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__8339047-miert..


Bár nálunk pórázon azért nem nagyon csinálja, de ha elengedem, hogy játsszon más kutyákkal, másból sem áll neki a buli. Nekem meg abból, hogy megyek utána és lesem, tiltom, elkapom a grabancát (már ha sikerül, mert van, hogy elfut a zsákmánnyal).


Én is gondoltam már szájkosárra, annyira zavar, hogy állandóan zabál, de úgy mondjuk nem nagy élvezet neki a játék, illetve nem tudom, hogy ezzel a módszerrel le lehetne-e szoktatni. Örökre nem lehet szájkosárban...

2017. jan. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Enyém mindig pótázon van csak a futtatóban nem. Azthiszem nem marad más mint egy szájkosár, de nem értem miért kezdte ezt el.
2017. jan. 8. 20:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Imádják sajnos, egy borzalmas gusztustalan szokás :(

Az én 2 kutyám is folyton felenné, hiába tiltom le őket évek óta róla.

Az sem igaz, hogy hiánybetegségtől van, mert magas minőségű ételt esznek+vitaminkiegészítés, mégis csinálják.

2017. jan. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De nálunk ez eddig nem volt. Úgy keresi mintha muszáj lenne.
2017. jan. 8. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!