Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 hónapos dobermannak mekkora...

6 hónapos dobermannak mekkora az ideális mérete?

Figyelt kérdés
Jelenleg 27 kg és a marmagassága 60 cm.

2017. jan. 8. 18:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%
egyszerűen abból következtettem hogy aki tenyésztőtől veszi a kutyát annak van annyi esze hogy a tenyésztőjét kérdezi aki 100% biztosra megmondja a választ hisz ezzel foglalkozik valszeg évek óta csak ért hozzá... nem gyk-n kérdezi meg a "tudatlanokat"...
2017. jan. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
honnan tudod, hogy nem kérdeztem meg tőle? attól függetlenül feltehetem itt is a kérdést és mondjuk nem tudatlanok, hanem olyanok válaszolnak akiknek volt/van dobermannjuk..
2017. jan. 8. 20:43
 13/19 anonim ***** válasza:
67%
ha megmondod melyik kennel akkor elhiszem (és itt jönnek a kifogások hogy "nyem mert bunkó vagy..." meg hasonlók :))) )
2017. jan. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
nem vagy te nekem senkim se, hogy bizonygassak :) magasról teszek rá, hogy mit hiszel
2017. jan. 8. 20:54
 15/19 anonim ***** válasza:
67%
na pontosan erről beszéltem :'DD
2017. jan. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
tenyésztőtől vettem, aki pár éve abbahagyta a tenyésztést.. 2 dobermannt tartott meg, egy kant és egy szukát és véletlenül összejött egy alom.. egy ismeretlennek még ez is sok magyarázat, főleg, hogy nem a kérdéshez tartozik ;)
2017. jan. 8. 21:08
 17/19 anonim ***** válasza:
67%
na ugye hogy nem törzskönyves... de könnyebb magyarázkodni mint bevallani. Törzskönyv híján sehonnan nem tudod hogy azok a szülők amiket ott láttál, azt meg nem tudom melyik tenyésztő hagy kutyát ivarosan amikor már nem tenyészt...hát mind1 a többi már nem érdekel felesleges tovább magyaráznom hogy szerintem miért nem tenyésztő az illető. A lényeg hogy törzskönyv híján nem tudhatod hogy tényleg doberman-e a kutya, az is lehet hogy a szomszéd bodri szökött át, viszont keverék kiskutyákat nehéz eladni....na mind1 további szép estét
2017. jan. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
szerintem nem te voltál ott megnézni a kutyákat és nem te beszélgettél az eladóval aki tenyésztő volt.. megmutatta a díjakat amiket nyert, a régebbi kutyáit stb.. de mit is magyarázkodom itt neked.. egy senki vagy a szememben, és ismeretlenek véleményére nem adok.. menj és oszd máshol az észt
2017. jan. 8. 21:31
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
igazad van nem érdemes olyannak magyarázni aki hülye és nem fog fel semmit.
2017. jan. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!