Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó német juhászkutya tenyésztő...

Jó német juhászkutya tenyésztőket/kennelt mondanátok?

Figyelt kérdés

Már kerestem többet is, főleg a közelben. Egyik sem volt szimpatikus.

Lehet bármilyen színváltozatú, akár még hosszú szőrű is. Főleg nagyobb testű munka irányzatú lenne a legjobb, de még ha inkább mindkettő (küllem+munka) sem lenne baj. Valamint az sem lenne baj, hogyha a Bács-Kiskun megye közelében lenne. Ne kelljen az ország másik feléből haza hozni a kiskutyit. Meg lehet nem fizetnék már érte 150k-nál többet.

A lényeg az lenne, hogy megbízható legyen.

Tudnátok még tippeket adni a vásárláshoz? Pl: Telefonon beszéljünk, vagy e-mailt írjak? miket kérdezzek, bla bla bla...



2017. jan. 8. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nekem tőlük van kutyám, nagyon jó aggyú és szép kutyáik vannak.

[link]

2017. jan. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tippek...hát azt mindenkèpp kérdezd meg, hogy szűrtek-e az örökletes betegségekre, kapsz-e szerződést, garanciát, törzskönyvet (ha kell). Mivel ragaszkodsz a fajtatisztához, nem ártana megtudni, hogy tenyèszszemlések-e a szülők, milyen eredményeket értek el stb.

Vásárlás előtt menj el mindenképp, nézd meg a szülőket és hogy hogy ès hol vannak tartva, milyen tápot esznek, mennyire vannak szocializálva.

2017. jan. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt is nagyon jó kutyák vannak, de úgy tudom, viszonylag kevés almot hoz le:

[link]

2017. jan. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!