Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondjatok már egy agility...

Mondjatok már egy agility tábort Szeged környékén és egy ilyen táborról valami infót mennyibe kerül stb?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyat nem fogsz találni h Szeged környékén.

Egyetlen (néha kettő) agility tábor van az évben, az Aquincum kutyasuli szervezi (Szabó István - Rasztis), asszem idén is - ahogy az előző években - Szarvason lesz.

Én úgy tudom, hogy idén a másik nem kerül megrendezésre.

2010. máj. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és egy ilyen mennyibe kerül?
2010. máj. 4. 19:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Szeged környékén én sem tudok - bár ez relatív, mert kb. 90 km nem olyan durva távolság, pláne h Bp-ről milyen marha messze van Szarvas:( Viszont minden évben nagyon jó buli szokott lenni, az agilityn kívül is! Saját strandja van a tábornak pl, ahol annyit fürdesz kutyástól, amennyit akarsz :) röpi pálya, pingpong, stb Faházban lehet lakni (ha egész időre jössz), vagy sátorban. Faházzal egy főre a tábordíjjal együtt kb. 18-20 ezer Ftra jön ki a dolog (júl 24-aug 1) + kaja ha akarsz rendelni (főzni is lehet magadnak. Sátorral nem számoltam ki,de úgy jóval olcsóbb. Keress rá arra h agilitytabor (így egyben ékezet nélkül), az első találat :) (azért ilyen bonyolultan mert elvileg nem szabad linket berakni)ott minden infót megtalálsz!
2010. máj. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!