Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ahova költöztünk a szomszéd...

Ahova költöztünk a szomszéd kutya őrjöng egész nap és támadja a kutyánkat. Nád mennyire lehet megoldás a kerítésre?

Figyelt kérdés
2017. jan. 9. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jó megoldás, ha nem látják egymást. Egyébként próbáltatok beszélni a szomszéddal?
2017. jan. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnám a nádat. Aztán ha az sem segít beszélnék a szomszéddal.
2017. jan. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire drága most a nád.

Nekünk hasonló volt a gond, a szomszéd pulija őrjöngve ugatta a mi kutyánkat, macskánkat, tyúkjainkat, bárkit, aki kiment az udvarra...

Feltettük a nádfonatot a kerítésre, de nem telt egy hétbe, és a kutya egy jó részét lerágta... Az a baj, hogy a nádtól függetlenül hallja, szagolja, amit addig ugatott, tehát ugyanúgy van oka az ugatásra.

Ezen csak az segítene, ha a szomszéd többet foglalkozna a kutyával, nevelné, tanítaná, értelmes elfoglaltságot biztosítana neki.

Tehát én azt tanácsolom, hogy túl sok pénzt ne tegyél ebbe a projektbe, főleg, ha pl. drótkerítés van, amiről a kutya simán lerágja a nádat, ha akarja...

Ha nem kerül sokba, meg lehet próbálni, bár nem fog szerintem segíteni, plusz készülj fel rá, hogy még a nádtörmeléket is takarítani kell a kerítés környékéről...

2017. jan. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg nád helyett hullámpala. De inkább megmondanám a szomszédnak, hogy nevelje meg a kutyáját.
2017. jan. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!