Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik napi 8-9 órát nincsenek...

Akik napi 8-9 órát nincsenek otthon munka miatt, hogyan oldják meg a sétát?

Figyelt kérdés
Eddig nem dolgoztam, most viszont már muszáj lesz. Ha olyan állást találok, ahol reggel 8-16:30-ig van a munkaidő + utazás, akkor kb 9 órát nem lennék itthon. Ennyi időt kibír egy havanese kutya séta nélkül? Itthon nem lenne egyedül, apukám vele van, de ő nem tudja levinni.
2017. jan. 9. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt szokták ajánlani, hogy munka előtt fél óra séta, munka után rögtön egy óra.

8-9 órát kibír pisilés nélkül, úgyis csak aludna nélküled

2017. jan. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem azért (mert nyilván előfordulhat)

De nem tudja levinni pisi szünetre? Csak kis dolog esetleg nagy dolog. Sétálni nem szükséges csak egy átlag kutya kb. 8 órát bír ki és félő hogy bepisil

2017. jan. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős kutya? Egy egészséges, 1,5-2 éves kutya már azért kibír ennyi időt. Munka előtt vidd le kb 30 percre (nekem pl jelölgetős szukám van, így megvárom hogy olyan 4-5x csurgasson, meg kakiljon), aztán munka után vidd újra le, akkor érdemes beiktatni az 1 órás sétát. Meg lefekvés előtt jó még beiktatni egy gyors sétát, hogy éjszaka se legyen gond.
2017. jan. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
4.5 éves, minden nap 3x szoktam levinni, reggel 7-kor, délután 3-kor és este 8-kor. Tehát a délután 3-as sétát kellene eltolni 2 órával, az még annyira nem vészes ugye?
2017. jan. 9. 21:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Az nem vészes!
2017. jan. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!