Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak, ha...

Mi baja lehet a kutyámnak, ha a hátsó felét vonszolja? :

Figyelt kérdés
Nem tudom mi baja lehet, kb 3 hete fáj lába, most a napokba nem is tud rá álni csak huzza maga után. Sajnos állatorvosra nincs keret. Valaki tapasztalt már hasonlót? Köszönöm a kutyám nevében is.
2017. jan. 9. 22:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Le van bénulva kutyád.

Te meg csak nézed, én ha ilyen helyzetbe kerülnek és nem lenne rá keret eladnám amimet csak tudnám.

Undorito vagy..

2017. jan. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Itt orvosok nincsenek, tehát senki nem fogja tudni hogy mi baja van. Orvoshoz kell vinni, hetek óta szenved. Kérj kölcsön, vagy kérj az orvostól részletfizetést. Állatot tartani nem kötelező, ha nincs pénz a megfelelő ellátására.
2017. jan. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Busket válasza:
14%
Ha azt csinálja hogy ül a fenekén és ugy megy akkor férges.
2017. jan. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Lebénult csóri kutya... Vidd orvoshoz, s kérj részletfizetést, de NE HAGYD SZENVEDNI!
2017. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%

Ja, kutya az kell, de az alapvető ellátásra már nincs "keret". 3 hete szenved az a szegény kutya...

Állatorvosnál részletfizetést lehet kérni. Nem hiszem el, hogy nincs pénz! Egyél kevesebbet, spórolj a rezsin stb...

2017. jan. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

Hidd el, aki kutyaszerető, szívesen segítene a kutyádon így neten keresztül is. De amit leírsz, azt nem lehet sem diagnosztizálni aki nem orvos, sem házi módszerekkel helyrehozni.

Talán egy telefon az orvosnak, milyen fájdalom csillapítót adhatsz a kutyádnak? Persze, azt is pénzért tudnád megvenni a patikában.

2017. jan. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
94%
Na jah! Ne mond hogy nincsen pár ezer forintod hogy megnézze legalább állatorvos hogy mi lehet vele!? Nekem is volt egy cicám, le volt bénulva de orvosok sem jöttek rá mi a baja pedig akkor már kb 50 ezret ráköltöttem, de így sem derült ki mitöl lehet! Annyira rosszul volt szegény már hogy orvos javasolta hogy a legjobb megoldás az altatás amit én is beláttam! De ha azt monta volna orvos hogy 200 ezerért meg tudja gyógyítani azt is kifizettem volna rá!
2017. jan. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

Az a baja,hogy a tulajdonosa felelőtlen és nem vitte még orvoshoz.Hívd fel a legközelebbi állatvédő szervezetet,kérd a segítségüket.Biztosan tudnak olyan orvost,aki segít részletre is.

Netre érdekes módon telik,orvosra nem.

2017. jan. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérj részlet fizetést az orvosnál
2017. jan. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Lett beszélve egy orvossal, holnap jön megvizsgálni! :)
2017. jan. 10. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!