Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek miért nem eszik?...

Szerintetek miért nem eszik? Már 3. napja.

Figyelt kérdés

Eredetileg kinti kutya, de emiatt a k hideg miatt bentlakásos lett. Bent van a kajája, vize. Inni iszik, de egy szem tápot nem evett még. Mást meg nem kap, pont azért, hátha megeszi.

Tudom, nem hal éhen, ezen nem aggódom. De mi lehet az ok, hogy nem eszik idebent?


2017. jan. 10. 09:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Biztosan nem beteg.

Nagyon jól, nyugodtan elvan/alszik, ha nem mozgunk. Ha igen, akkor követ minket, csóvál. A kisgyerekeim nyúzását nyugodtan viseli, lelkesen játszik velük.

Nem lázas, nem fáj semmije, szeme, füle, szája rendben.

2017. jan. 10. 09:43
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok meg kint megetetni, hátha a szokalan hely miatt nem eszik.
2017. jan. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Először az volt, hogy kint evett, ivott (mint eddig). De akkor még csak 8-15-ig volt bent, aztán mentem a gyerekeimért, utána már nem volt bent. Kb. 3 hete viszont már egész nap bent van. Akkor is kint volt a kajája, meg is ette, pisilt, kakilt, majd kéredzkedett be. Most meg már bent van a tápja, hátha az a baja, hogy hideg a táp (amit egyébként a 22 fokos lakásban tárolunk, de ugye kint fél perc alatt lehűl).

Akkor sem eszi meg kint a kaját, ha csemege van rajta.

2017. jan. 10. 09:53
 4/11 Kései Sirató ***** válasza:
78%
Én felhívnám az állatorvost, hátha van valami ötlete.
2017. jan. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A tápra engedj melegvizet, én is úgy szoktam kivnni nekik, és akkor nem lesz hideg a táp. De nem hiszem, hogy az a baja.
2017. jan. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Persze, fel fogom hívni a dokit, ha nem javul a helyzet.

Csak olyan furi, mert egyébként egy zabagép. :)

2017. jan. 10. 10:09
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egész nap a melegben bent punnyad. Lényegesen kevesebb energiára van szüksége, mint amikor kint van.
2017. jan. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez igaz, erre nem is gondoltam. Ráadásul egy kicsit fel is turbóztuk a télre, a 35 kilós kutyán van 1-2 kiló "felesleg", úgyhogy nem fogy el fél perc alatt. :)
2017. jan. 10. 10:47
 9/11 anonim ***** válasza:
A túlsúlyt már meg sem mertem említeni :)
2017. jan. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

:)

Aki nem ismeri, nem mondja meg, hogy húsosabb, mint szokott. Simán tapinthatóak a bordái. :)

2017. jan. 10. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!