Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit premium large junior...

Brit premium large junior helyett hasonló minőségű és árkategóriás táp?

Figyelt kérdés
9 hónapos németjuhászomnak megy tőle a hasa. Amikor (8hetesen) hozzámkerül Royal canin maxi juniort kapott (mert ekőtte a tenyésztőnél is aztevett), utána egy ideig kapott Fit active juniort (de ezt a túl kicsi szemek miatt leváltottuk, már egy ideje Britet kap (a különféle tápokra való átállást mindig fokozatosan csináltuk, szóval nem azért megy a hasa, mert hirtelen leváltottuk a tápot). A BARF-on gondolgozok, de most első sorban tápok érdekelnének. max: 10-11 ezer/15kg.

2017. jan. 10. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én Joserával etetek, a Junior 12e/20kg. Összehasonlítási alapom mondjuk nincs, de a Brit és a Josera között gondolkodtam én is.
2017. jan. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor lehet azt fogjuk kipróbálni:) jöhetnek még tapasztalatok.
2017. jan. 10. 17:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én német juhászom Happy Dogot eszik, Bárányos-rizseset, mert ráadásul csirke allergiája van. Jó neki, bár ő hobbikutya.

A BARF-ot javaslom, nagyon sok jót hallottam már róla!

2017. jan. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi:) az enyém is hobbi kutya, a barf jó csak az a baj, hogy 1. jelenleg nincs akkora fagyasztónk, hogy annyi húst eltároljunk és most 40-50 ezerért nem szivesen vennénk. 2. elég macerásnak tűnik, hogy mindennap összeállítsam a kajáját megfelelően. Azt az időt inkább aktívan veletölteném. Egyetem+okj suli mellett nem minden este lenne csak a kutyaetetésre fél órám. (a napi séta+foglalkozás megvan)
2017. jan. 10. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!