Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kutyakajáról? Elég tápanyag van benne?

Figyelt kérdés

Nagyon jókat hallottam róla, de olyan kevésnek tűnik a beltartalma. Kicsit lejjebb görgetve itt vannak az összetevők.


[link]


2017. jan. 11. 12:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Túl sok benne a hús.
2017. jan. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért, a barfnál nem ilyesmi arányok vannak?
2017. jan. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
#1: EZ biztos nagy drama lehet egy alapvetoen husevo allatnak...
2017. jan. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem az tűnt fel, hogy nincsenek benne vitaminok. Eddig orijen-nel etettem és abban volt a zöldség gyümölcsön kívül egy csomó vitamin
2017. jan. 11. 14:15
 5/12 anonim ***** válasza:
Az az egyik legjobb, ha nem muszaj ne valts rola.
2017. jan. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez gyakorlatilag egy előre összeállított fagyasztott barf keverék, biztosan jobb bármilyen száraztápnál, ha az ember megengedheti magának.


Egyet nem értek, hogy hogy szállítják ki fagyasztva.

2017. jan. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Aha, most nézem, hogy hőszigetelő PS-hab dobozba csomagolják, amiben szerintük napokig nem olvad ki nyáron se.
2017. jan. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Megadsz időpontot, mikor otthon vagy és kihozzák hűtő kocsival.
2017. jan. 11. 14:35
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor emellé kell még külön vitamint adni, vagy ennyi elég neki?
2017. jan. 11. 14:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát nézd, egy egészséges életmódot folytató élőlénynek elvileg nemigen van szüksége táplálékkiegészítőkre. Mondjuk ki folytat manapság egészséges életmódot a légszennyezés és egyebek mellett, ez jó kérdés. Emellett a természetben egy állatnak nem kell hosszú ideig élnie a fajfenntartáshoz, szóval nem feltétlen erre van "tervezve", viszont ezek adott esetben meghosszabbíthatják az életét és javíthatják az időskori életminőségét, ami ugye egyértelmű célja az embernek. Gondolok itt például az ízületvédőkre (zöldkagyló kivonatok). Szóval én azt mondom, lehet azért adni ilyesmiket egészséges táplálkozás mellé is.
2017. jan. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!