Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Parvo-ból kigyógyult kutyának...

Parvo-ból kigyógyult kutyának adhatok marhalábszárat?

Figyelt kérdés

A parvo által tönkrementek a belei, tehát ilyen pedigree pal, és frieskis sz*roktól eleve hasmenése van.

Ezért kérdezem, hogy marhalábszárcsontot (kivéve csirkét és disznót) kaphat-e?

Ugyanis kell valami, amit rágcsálhat napközben a bútoraimon kívül.



2017. jan. 11. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt a csontot csak rágcsálja, nem azt eszi ételként. Részemről adhatod.

Az említett tápoknál még egészséges kutyáknál is előfordul, hogy nem tolerálják.

2017. jan. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, de ő meg is eszi, amit rágcsál. Bármi legyen is az.
2017. jan. 11. 13:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Nemrég esett át sajnos a kiskutyám a parvón, volt véres hasmenés 2x. Nem tudom neked mennyire volt komoly. Nekünk a kedve nem romlott evett, ivott nem hányt sokat. Jól főtt rizset adtunk neki egy héten át egy szelet apróra vágott kutyaszalámival bolondítva hogy megegye,hiába szutyok a szálámi de bolondulnak érte, és igy megette.Napi többször kisebb adagokat hogy ne terhelje a gyomrát.
2017. jan. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekünk már túlvan a parvón, és túl jól is van. A szalámit 5 perc alatt bezabálná. Nekem csont kell, mert azzal elvan napokig is akár, és nem a bútoraimat rágja. De érzékeny belekkel lehet-e?
2017. jan. 11. 14:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet adni, semmi baja nem lesz tőle. Túl sokat ne egyen egyszerre a csontból, mert akkor lehet probléma székrekedés formájában. De a nyers marha csont NEM ÁRT még a parvós beleknek sem.
2017. jan. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te amúgy a velős csontról beszélsz? Abból nem is tudna sokat enni, de rágcsálni, lefoglalni a kutyát kiváló.
2017. jan. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem ezt... nem adsz neki kaját hanem csontot "hogy lefoglalja magát" kell neki az energia az meg nem a csontba lesz... játszani kell vele sétálni és akkor feküdni fog nem a szekrényt rágni..én lefárasztottam és kaja után mint a kisangyal alszik órákat a kandalló előtt. Nem mellesleg el nem engedtem magam mellől este sem hiszem halálos betegség a parvó és szerencsés vagy hogy túlélte.Legkevesebb hogy nem csonttal foglalod le...
2017. jan. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó, pont nem igaz, amit írsz. Hozzáértőktől és állatimádó orvosoktól kaptam olyan infot, hogy a kutyát a nappali rosszalkodásból úgy lehet kikezelni, ha otthon nem foglalkozol vele, nem símogatod, nem játszol vele. Csak lent az utcán, sétánál. Így megtanulja, hogy egyedül is el tud lenni.

Egyébként sehol nem írtam, hogy nem kap enni a kutya.

2017. jan. 12. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!