Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet segíteni a kutyámon?

Hogy lehet segíteni a kutyámon?

Figyelt kérdés
Szeptember vége óta beteg, először csak annyit vettem észre hogy a hasán egy kis foltban ki van hullva a szőre és ki van vakarva.. aztán már láttam hogy vakarózik és eljött az állatorvos megnézni azt mondta hogy rühes.. adott neki antibiutikumot de nem segitett aztán még volt kétszer már krémet is adott neki az ugy ahogy segitett, mert a szőre már jobb állapotban van.MOst mar január van és járok ki hozza minden nap és még nagyon vakarózik. Ki cseréltük a szalmáját is és féregtelenítő bogyót adtunk neki meg is ette de nem használ. Nem tudom mit csináljak még de már az állatorvos nem tud rajta segiteni... légyszives akik tudtok nekem segiteni irjatok minden lehetőséget ide mert nagyon nagyon nagy szükségem van rá.... :( :(

2017. jan. 11. 14:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a kutyus? Más állatorvos nem tud ránézni?
2017. jan. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Láthatjátok, hogy a kijárós orvos jelen esetben semmit nem ér, mert nem tudja azokat a vizsgálatokat elvégezni, amiket egy rendelőben viszont meg tudnak csinálni. Tehát vigyétek el egy rendelőbe, nem értem, hogy az állatorvosotok miért nem javasolta még ezt amikor hónapok teltek el javulás nélkül... Bármilyen bőrbetegség vagy allergia (akár a tápra is amit eszik) lehet, amiket csak laborvizsgálatokkal lehet kideríteni.
2017. jan. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként hol van a kutya, hogy úgy kell kijárni hozzá minden nap?
2017. jan. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Márciusban lesz hat, ugy van hogy a közelben nincs más állatorvos illetve egy de az nem segít még annyira sem mint aki eddig van. Először utána néztem interneten de nem találtam semmit most írtam ide de ha itthon nem tudunk semmit csinálni akkor muszáj elvinni egy rendelőbe valahova.. kint a kertben van
2017. jan. 11. 14:46
 5/21 A kérdező kommentje:
nincs kizárva a táp allergia de már évek óta azt a kutyatápot adjuk neki néha ha van csont vagy maradék azt azon kívül semmi... szeptemberbe játszott egy sünivel és lehet hogy a sünitől kapta el.
2017. jan. 11. 14:49
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idő alatt szerintem rendbe kellett volna már jönnie. Mi van a tápjában? Úgy tudom, később is kialakulhat ételallergia, lehet az is. De a legjobb az lenne, ha elvinnétek egy másik orvoshoz, lehet, hogy észrevesz valamit, amit a mostani nem.
2017. jan. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
nem tudom milyen tápja van, vagyis a nevét nem tudom, most télen általában én etetem de nem a zacskóban van hanem egy külön dobozban.
2017. jan. 11. 15:02
 8/21 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálhattok adni neki hipoallergén tápot, hátha javul, de mindenképp javaslom másik orvos felkeresését, mert itt mi csak tippelgethetünk.
2017. jan. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
oké, fogunk venni olyan tápot és amint esélyunk nyílik rá elmegyünk egy másik orvoshoz :) ha még valaki tud azért még írjon ha csak feltételezés vagy tipp is
2017. jan. 11. 15:10
 10/21 anonim ***** válasza:
Ami még eszembe jutott: nincs esetleg valami pokróca, játéka, vagy valami, amit szeptember óta más szerrel mostok? Ilyenekre is lehet allergiás, és akkor a hypoallergén táp se segít.
2017. jan. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!