Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fonalféreg ellenszer?

Fonalféreg ellenszer?

Figyelt kérdés

14hetes kutyám székletébe fonalférget vettem észre,valaki tud esetleg olyan szert ami kiöli? vagy már nem lehet?

Köszönöm.


2017. jan. 11. 16:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Talán féreghajtót kellene kapnia. Állatorvos tud segíteni!
2017. jan. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Már több féreghajtáson át kellett volna esnie, amikor az oltásokat kapta. Vagy akkor oltásai sincsenek? Sürgősen vidd dokihoz.
2017. jan. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Tisztába vagyok a hibámmal,és nem a megelőzést szerettem volna kérdezni hanem mostmár ha megvan a probléma van-e megoldás? Ugy vettem a kutyát hogy oltva és féreghajtózva aztán tessék...
2017. jan. 11. 17:04
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Van oltási könyve a kutyának? Abban minden benne van, hogy mit kapott. Ha nincs, akkor átvertek, tehát neked kell pótolni az oltásokat és a féreghajtást is mint írtuk, állatorvos felkeresésével.
2017. jan. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Vidd el állatorvoshoz, ő tud adni féreghajtót, nincs aranyárban! Vagy némely humán patikában is lehet kapni, Cestal a neve, 10 kilóig kell egy tabletta a kutyának. Két hét múlva meg kell ismételni a féreghajtást.
2017. jan. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Az lett volna a kérdés hogy a meglévő férgeket megszünteti-e ha elkezdem féreghajtani vagy sem?Persze nem azért hogyha nem akkor nem is féreghajtom.
2017. jan. 11. 17:22
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Azért van a féreghajtó, hogy kihajtsa a férgeket!!!

2 hét múlva meg kell ismételni a féreghajtást, ha még akkor is férgek jönnek a kutyából, akkor ismét féreghajtás!

2017. jan. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Most gyorsan utána olvasva az orsóféreg rágja magát egyre beljebb ezért kérdezem hogy a féreghajtás az esetlegges benti férgeket is kihajtja?
2017. jan. 11. 17:27
 9/23 anonim ***** válasza:
81%
Figyelj, ha az én kutyámból férgek jönnének, én nem olvasgatnék, filózgatnék, hanem vinném a kutyát orvoshoz, féreghajtóért, s talán a dokitól érdeklődnék! De ha téged nem zavar ha a kutyádat belülről felzabálják a férgek, a te dolgod. Csóri kutya!
2017. jan. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a féreghajtó erre való.
2017. jan. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!