Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meghalt a kutyánk. Mennyiért...

Meghalt a kutyánk. Mennyiért viszik el?

Figyelt kérdés
Meghalt szegény kutyánk és arra lennék kíváncsi hogy ki és mennyiért viszi el? Mert mivel csip van benne úgy tudom kötelességünk ezt jelenteni.
2017. jan. 12. 17:10
 1/7 anonim válasza:
100%
Ha tudod, szerintem inkább temesd el valahol. Hogy legyen hova kijárni hozzá. Megérdemli.
2017. jan. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
93%
Persze ne lakott területen. Érdemes kikérni egy állatorvos tanácsát. Az elszállítás nagyon drága és lélektelen. Többet érdemel szegény blöki. Hogy viseled?
2017. jan. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én jól viselem mert nem az enyém volt. Persze azért sajnálom. Hát de a csip miatt nem lesz belőle probléma ha nem jelentjük?
2017. jan. 12. 17:24
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Azt elég telefonon bejelenteni, nem veszik ki belőle és nem kell hozzá a kutya. Nálunk is így volt. Egy formanyomtatványt kellett kitölteni, hogy elhullott a kutya és kivették a chip számát a nyilvántartásból.
2017. jan. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg állatorvost. Nálunk pl kötelező elszállítatni az elpusztult állatokat, büntetnek azért ha eltemeted a kertben, mert fertőzés veszélyt hordóz. Nem tudom hogy máshol is így van e.
2017. jan. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akihez jártatok vele dokihoz öt hívd fel, lehet ő is elszállítja, de tölle mindent megtudhatsz. Sajnálom;(
2017. jan. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na nekem aztán áshatnák elő a kutyát,inkább fizetek több tízezret,minthogy ne temethessem el a kertben,hogy mindennap járhassak hozzá,halála után is gondozhassam,ha más nem a sírját.


Ha nem a te kutyád,nem szeretnétek eltemetni,akkor szerintem kérdezd állatorvost,milyen lehetőségek vannak

2017. jan. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!