Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mire van szüksége egy menhelyn...

Mire van szüksége egy menhelynek, mit tudok vinni nekik, hogy segítsem őket?

Figyelt kérdés

Itthonról összegyűjtöttünk 1 nagy zsák nem használt ruhát illetve még ismerősöket megkértem hogy ha van valami meleg ruhájuk amire nincs szükségük a kutyák biztos nagyon örülnének neki és így még összegyűlt másik 2 zsák ruha.

Vettem 6zsák tápot sajnos nem márkásat hanem a legolcsóbbat. 15kg-os 1 zsák ami 2400ft volt, nem hiszem h túl sok tápérték lenne benne de jobb mint a semmi illetve 10kg rizst és 10kg tésztát (amit gondolom, hogy megfőznek a kutyáknak)

Több pénzt nem tudok sajnos rájuk fordítani ennyit tudtam megvonni magunktól, hogy segítsek nekik! Mivel tudnék még segíteni ami nem nagy költség? Ma megyek ki a menhelyre mit vigyek még?


2017. jan. 13. 07:55
 1/2 anonim ***** válasza:
A menhelyeknek szukseguk van onkentesekre is, akik mondjuk segitenek nekik. Ha van egy kis szabad idod, akkor akar rendszeresen is kimehetsz, es esetleg kutyakat setaltatsz, etetsz, stb. Ez egy hatalmas segitseg, szinte az osszes menhelynek.
2017. jan. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Most télen szükség van szalmára, hőszigetelt (akár használt) kutyaházakra, tűzifára is.

Ahol cicák is vannak, ott pl. macskaalomra.

Ami viszont teljesen ingyen van: önkéntes segítségre, ahogy az első válaszoló is írta.

Kérdezd meg a menhelyen dolgozókat, mire lenne leginkább szükségük, illetve ha akarsz, miben tudsz segíteni (takarítás? kutya sétáltatás? stb.)

2017. jan. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!