Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya fajtát ajánlanáto...

Milyen kutya fajtát ajánlanátok nekem? Olyan kutyát szeretnék, ami jó nagy lesz nagy korára, és szeret játszani? Tehát játékos kutyust szeretnék.

Figyelt kérdés
2017. jan. 14. 09:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég kevés információ így. Mennyi időd lenne rá egy nap? Mennyit sétáltatnád? Kinti vagy benti kutya lenne? Van kutyás tapasztalatod vagy első kutya lenne?
2017. jan. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy német juhászok ilyenek, vagy is nem mind, de volt egy Rex nevű német juhászom, aki szeretett össze vissza szaladni, meg csipogós játékokat harapdálni. Hozzá hasonló kutyát szeretnék, de nem német juhászt. Azért, mert német juhászunk volt mindig, Rex előtt is volt két ilyen fajta kutyánk. Szeretnék most más fajtát tartani.
2017. jan. 14. 10:04
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Labrador, Golden retriver
2017. jan. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Kinti kutya lenne, nagy családi háznál, nagy udvarunk van, szóval lenne elegendő élettér a számára. Csak szeressen játszani, illetve én nem vagyok túl erélyes gazdi, szóval olyan kutyát szeretnék, amelyik, ha szépen beszélek vele is rendesen viselkedik. A Rottweilekről pl. olvastam, hogy nekik meg kell mutatni, hogy ki az úr a háznál, mert különben elkezdenek alfahímeset játszani a gazdájukkal szemben. Szóval szeretném, ha a kutya hallgatna rám, meg legyen szép a kutya bundája.
2017. jan. 14. 10:12
 5/17 anonim válasza:
45%
Talán Németjuhász?
2017. jan. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Óriás Schnauzer. Ők elég játékosak felnőttként is. :)
2017. jan. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Golden Retriever meg Border Collie ezek pl. tetszenek. De pl. az Akiták is tetszenek, csak Akitákról azt olvastam, hogy nagyon makacsak tudnak lenni. Nekem meg könnyen irányítható kutyus kell. Az eddigi válaszolóknak ment a zöld kéz, s köszönöm, hogy válaszoltatok.
2017. jan. 14. 10:27
 8/17 anonim válasza:
Én a Golden retrivert ajánlanám (nekem ilyen kutyám van) nagyon játékos aranyos...
2017. jan. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A border munkakutya, vele rengeteget kell foglalkozni, feladatozni, hogy elfáradjon. Akkor inkább a Golden. De neki is kell a napi egy séta, ahol szaladgalhat, játszhat más kutyákkal.
2017. jan. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Előbb arra válaszolj mennyi séta lenne vele naponta. Kint az utcán, más kutyákkal együtt.
2017. jan. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!