Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van 1 nyolcéves kutyám. (? )

Van 1 nyolcéves kutyám. (? )

Figyelt kérdés
múltkor adtam, neki néhány csontot, amit elásott. Ma kiásta, oda mentem hozzá, és elkezdtem simogatni, erre morgott rám, megijedtem mert ilyet még nem csinált, (körülnéztem más nem volt, amire moroghatott volna) látszott rajta hogy fél tőlem, aztán elszégyellte magát. Ennek mi lehet az oka?

#kutya #csont #morgás #8 éves kutya #szomorú kutya
2017. jan. 14. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem csak a csontot féltette
2017. jan. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

a kérdés nem stimmel szerintem :D

féltette a csonját!!

2017. jan. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Sosem bantom a kutyámat, de ezért káosz volna egy nagy fülest és elvettem volna tőle a csontot.
2017. jan. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Osztom az előzők válaszát. Amúgy meg nagyon tapasztalt es intelligens gazdi lehetsz, ha meg ennyire sem tudsz magadtól rájönni XD
2017. jan. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Kapott volna*
2017. jan. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem mindegyik kutya ilyen, a többség viszont félti a kajáját. mondjuk nekem van két kutyám (pitbull és stafford) azoknak akár a szájába is lehet nyukálni, akkor se morog ( ez pl volt). mondjuk és amikor etetem őket, mindig simogatom és soha nem morognak. De ez szerintem kitalálható volt, hogy a kaját féltette...
2017. jan. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Eldugta magának, féltette tőled.
2017. jan. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Alapból nem piszkálunk kutyát mikor eszik ! Mert azt fogja hinni,hogy elakarod tőle venni. Különben is, Te sem örülnél neki ha evés közben piszkálnának.
2017. jan. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!