Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jól kezeltem a két kutya...

Jól kezeltem a két kutya közti konfliktust vagy mit tegyek legközelebb?

Figyelt kérdés

Ket kutyusom van. Nagyon szeretik egymast, de tegnap vettem nekik disznóorrot. Nem tudtam hogy ez ilyen inyenc csemege de telejesen rakattant mind a ketto.


Aztan kicsit kesobb mar csak az egyik kutyam ragta az orrot a masik meg csak elment mellette nem is ment oda hozza de olyan agressziven es csunyan lemorogta amilyet meg nem hallottam soha egyiktol se.


Jol leszidtam a morgolodot es elvettem az orrot. Bar nem nagyon akarta ideadni kibanyasztam a szajabol.


Jol tettem vagy ilyenkor hagyni kell hogy lejatszak egymas kozt?



2017. jan. 14. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Jól tetted...

De legközelebb ha két kutyád van, két orrot vegyél!

2017. jan. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Osztom az elso valaszat
2017. jan. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jah ketto volt. Azert irtam hogy amelyik le lett morogva nem azert ment oda csak elsetalt a masik mellett.
2017. jan. 14. 15:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha kettőt vettél, jól van :)

Ne rendezzék le egymást közt, jól tetted, hogy közbeléptél, ne hagyd, hogy bármelyik kutya elvegye a másik kajáját. Jó, ha tisztes távolban eteted őket ha csontot, vagy ilyen rágcsálni való finomságot kapnak.

2017. jan. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom hogy ténylegesen bármivel meg akarod lepni őket akkor kettőt vegyél és "egyformát",De viszont akárhány kutyád lesz/van,és kezeled őket egy szinten meglesz köztünk a rangsor.Te vagy az első a vezér és a kutyák,második,harmadik. Esetleg ha pórázon sétáltatod őket és megy a láb melletti séta megfigyelheted hogy te mész elől és az egyik kutya előrébb lesz mint másik,ebből látszik majd a rangsor.
2017. jan. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja és még azt kihagytam hogy ettől a rangsortól ne engedd hogy a dominánsabb elvegye a másiktól a kaját,védd meg.
2017. jan. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!