Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azt olvastam ha étoljat vagy...

Azt olvastam ha étoljat vagy lazacolajat öntünk a kutyatápra akkor megeszik, de nem ártalmas?

Figyelt kérdés
Mármint hosszú távon. Amúgy a lazacolaj nekünk nem jött be az nem érdekli őket de az étolajat imadjak. Persze csak csurgattam a tápra nem 2 decit kaptak. De most azért tettem ra a lazacból is picit ha már megvettem meg állítólag jo.akkor ne kelljen kidobni... kb a kettő együttes mennyisége volt annyi amit a lazac adagolásán olvastam
2017. jan. 15. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Mi baj lehetne ? Az en boldig 13 éves jeverékem a hasznaltolajat kapja marmint házikoszthiz . Szép fényes a szőre,pont jó a súlya és hiába öreg a lwgjátékosabb ebem 😅
2017. jan. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olvastam alamit a tulzott omega 6ról hogy nem jó...
2017. jan. 15. 10:02
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Napi egy teáskanál napraforgó/lenmag/olíva/lazacolaj kifejezetten jót tesz a kutyáknak. S nem lehet túladagolni!
2017. jan. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ez megnyugtató ☺
2017. jan. 15. 13:05
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Étolaj tilos!!!!


lazac olaj mehet

2017. jan. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugyan miért lenne tilos az étolaj???


A hidegen sajtolt napraforgó illetve repceolaj tartalmaz omega6 vitamint, míg a halolaj csak omega3 vitamint. Mindkettőre szüksége van a kutyának, pláne akkor van gond, ha csak az egyiket kapja, tehát felborul az egyensúly!


[link]

2017. jan. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2017. jan. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!