Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a személyes véleményetek a...

Mi a személyes véleményetek a bichon havanese-ről?

Figyelt kérdés
Légyszi normális válaszokat nagyon fontos lenne.Előre is köszi a válaszokat <3

2017. jan. 15. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem volt ilyen kutyusom, barátnőmnel van. Nagyon aranyos, pörgős, extra bujós kutya:) Szeret játszani, hosszú sétákat is simán bír, es igényel is, ugyanakkor nagyon szeret lustizni is. Más kutyákkal is jól kijön:)
2017. jan. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Imadnivaloak, okosak, konnyen tanulnak.


Ngativ: nehezebben lesznek szobatisztak az atlagnal. Nem tudom miert van de olvastam is mar fjataismertetoben is. Lehet azert mert pl az enyem vizes fure nem hajlando lepni ha kenyszerited akkor undorodva nez de hogy nem pisil az tuti.

Illetve iszonyatosan idegesito magas hangjuk van uh. A felesleges ugatasrol minel hamarabb le kell nevelni oket. Ezen kivul akiet en ismerek mind finnyasak.

2017. jan. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

volt és van is jelenleg havám


Pörgősek,bújósak és ember centrikusak ez nagyon fajta jellemző :D


Nehezebben tanulnak.


Míg a Bichon Frise-m 10-15 perc alatt teljesen hibátlanul megtanul egy bonyolultabb trükköt,addig a hava 30-60 perc alatt.


Ettől függetlenül okosak,kitudják vívni a figyelmedet.


Ami fontos még a szőrápolás, bár én kutyakozmetikus vagyok mivel hobbi kutya évente 3x rövidre nyírom a bundáját. Télre növesztem meg. Viszont ha hosszú szőrben akarod tartani naponta átkell őket fésülni,mert a hosszú szőr,főleg a havanese-é könnyen össze áll. Tehát ha csak hébe hóba fésülgeted akkor ott találod magad,hogy egy merő csomó a kutyád és lehet csak a nyírás segít.

Ha pedig inkább rövidre nyíratod akkor 1,5-2 havonta meg kell látogatni a kozmetikust.

2017. jan. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2017. jan. 16. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!