Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetséges hogy egy 15 éves...

Lehetséges hogy egy 15 éves lányt a falkavezérének tekintsen egy kutya?

Figyelt kérdés
Nagytestű elég makacs,határozott fajta.

2017. jan. 16. 17:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem életkor függvénye. Ha a személyisége karakán, erélyes, következetesen viselkedik a kutyával, persze...
2017. jan. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
14%
Nem. Túl fiatal vagy és tudja, hogy képtelen lennél eltartani. Egy kutya mindig a legidősebb családtagot tekinti falkavezérnek, mert ő a legbölcsebb, legtapasztaltabb, aki képes őt eltartani. Persze szeretni fog és odabújik melléd, de nem te leszel a "főnök" számára.
2017. jan. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
és ha más alig foglakozik vele? pár simogatáson,néha etetésen kívül semmit?
2017. jan. 16. 17:51
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

#2 LOL :DDD


Micsoda blődséget firkálsz :))

2017. jan. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Mióta nézi az ember korát a kutya, teee?? :))


A viselkedés, kisugárzás, gondoskodás irányadó a kutyának, NEM AZ ÉLETKOR!!!

2017. jan. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Kettes válaszoló. Tudom hogy nem itt kene kerdeznem de toled kerdezem hogy szerinted mi lehet annak az oka hogy az exem hazavitt egy kiskutyát. Nem foglalkozott vele senki csak én. Sétáltattam vittem szuleimhez is. Addig engem tekintett fonoknek. En voltam neki a minden. Utana ugy alakult hogy hozzam kerult vagyis a szuleimhez. (Egyutt lakunk) és már nem én parancsolok neki. Sőt már senki mert azt csinalja amit o akar. Mitol lehet ez ?
2017. jan. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

#6:

Attól hogy utána le se tojták hogy ki a falkavezér. Nem gyakorolták. Nevelés,tanítás és egyáltalán foglalkozás nélkül se egy 5 éves se egy 40 éves nem tud falkavezér lenni. Elcsesztétek.


Kérdező:


Természetesen. :) Csak légy:

Határozott,öntudatos és makacs. Tudod: Sosincs kivétel, ha egyszer van egy szabály :)

2017. jan. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Igen, lehetséges. Lényeg, hogy olyan kisugárzása, határozottsága legyen, ami ehhez szükséges. Ez némely emberben ösztönösen megvan, sokakban viszont nincs.
2017. jan. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

13 évesen vagyok a kutyáim vezére,kutyasuli nélkül.c:

Ne érdekeljen a korod.A kutyát se érdekli.Csak légy határozott,de türelmes,és persze szeresd őket.

Ne vegyék el a kedved és a hited az olyanok mint a drága 2-es,próbálkozz,gyakorolj,és menni fog.

És még azt pluszban megjegyezném,hogy a bizalom nagyon fontos.Ne csak uralkodni akarj.Ne diktátor,hanem isten legyél a kutyád a szemében.c:

2017. jan. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Ha elég határozott egyéniség vagy természetesen tekinthet falkavezérnek!
2017. jan. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!