Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nálatok hogy tartják a helybél...

Nálatok hogy tartják a helybéliek a kutyákat?

Figyelt kérdés
Én a kb. ezer fős faluban, összesen két embert láttam aki sétáltatja a kutyáját. Pedig minden második házban van legalább egy. Sőt a legrosszabb, hogy néhány falu hülyéje, kiengedi a kutyát az utcára. Félek, hogy mikor jön a kölyök kutyám és majd sétáltatom, bántja majd a többi kutya.

2017. jan. 17. 16:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Kisváros, Pest megye. A legtöbb kutya itt is csak a kertet ismeri, talán sose jutott ki onnét még. Vannak az önsétáltatók: gazdi este kiengedi, aztán majd hazamegy, ha kicsavarogta magát. Vannak a szökősök, nem szándékosan vannak kiengedve, de a gazdi nem esik kétségbe, mondván úgyis hazamegy. Néhány láncon tartott kutya is van, szerencsére egyre kevesebb.

Vannak jó néhányan, akik sétáltatnak is, van 1-2 lazább kutyás banda, ahol lehet játszani a kutyáknak egymással. De a többségre még mindig a kertben tartott kutyának jó az úgy a jellemző.

2017. jan. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ahol en lakók (kisváros) egy vizsla, egy beagle es 2 foxi gazdája setaltatja a kutyáját. Kb 5ezren lakunk itt, es nem 5 kutya lakik itt. Szerencsére nincsenek kóbor kutyák, csak nagyon ritkán.
2017. jan. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Engem ufó-nak néznek, hogy viszem egy csomó helyre a kutyáimat. Megyeszékhely családi házas környék. Régebben a futtatóra vittem őket, de rájöttem, hogy ott a neveletlen kutyák csak dominálni akarják egymást, arra nincs szükségük a kutyáimnak. Mostanában a közeli erdőben sétálunk, ha találkozunk kutyákkal akkor játszanak, ha a gazdi nem tojik be az enyémektől. Ezekre a helyekre kocsival viszem őket, mert nagy város, semmi nincs egy köpésre.
2017. jan. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!