Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ultrahangos kullancs...

Az ultrahangos kullancs riaszto a scalibour melle vedene a bolhaktol?

Figyelt kérdés
Vagy mit javasoltok szunyog bolha es kullancs ellen? Milyen kombinaciokat? Kerlek ha tablettakat irtok irjatok arat is. Ket kistestu 7 kilo koruli kutyarol van szo. Koszonom
2017. jan. 17. 20:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Szúnyog?!?! Ezt inkább hagyjuk. :)


Nekem nagyon bevállt bolha és kullancs ellen a nyakba cseppentős (vagy spray formában is van) riasztó szer. Sajnos most nincs belőle itthon, de ha beugrik a neve, akkor megírom. :) Féléves védelmet ad és szerintem bármelyik kutyás boltban kapsz ilyet.

(Nem Frontir, de valami hasonló hangzású a szer neve)


Szúnyog ellen nem védekezek, de nyaranta a németjuhász fülét a legyek állandóan kikezdik. Ez ellen ampullás kiszerelésű riasztó van. Ezt szoktam valami olcsó kéz (test) ápolóval összekeverni és rákenni a füle hegyére. (A krém csak azért kell, hogy a szer tovább rajta maradjon.)

2017. jan. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!