Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kis kutyánk egy ideje bepisil,...

Kis kutyánk egy ideje bepisil, bekakál. Ha nem vagyunk otthon agyonra jelöli a lakást. Fél éve csinálja. Márt csinálja?

Figyelt kérdés
5 éves kan tacskó keverék kis kutya. Eddig nem volt vele gond, szépen szoba tiszta lett, nagyon okos, parancsokat könnyen megtanulta. Napi 3 sétához volt szokva, de az utóbbi időben leviszem 5x. Ahogy ki teszem a lábam a lakásból azonnal lepisili az ágyat díszpárnákat, falat konyha szekrényt. Utána bűnbánóan lehajtja a fejét.

#kutya #pisilés #séta #fegyelem #szobatisztaság. jelölés. állat
2017. jan. 19. 06:21
 1/5 anonim ***** válasza:

-Vagy egészségügyi oka van

-Vagy nincsenek tisztázva a birtokviszonyok.

2017. jan. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
Ivaros? Lehet, tüzelő szukát érez.
2017. jan. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ivarosságtól meg a tüzelő szukától nem szarik az ágyra. Csak ha magáénak érzi. Azt meg ivartalanítottan is érezheti úgy.
2017. jan. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21%

ivartalanítással megoldódik


valahol tüzel egy szuka...

2017. jan. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ivaros még valóban, és van szuka is a közelben, de úgy tudom nem tüzel. Erre nem is gondoltam! Azt hittem valamit ennyi év után elrontottunk. Még lelki eredetű dolgokra gondoltunk itthon. Tudja egyébként, h rosszat csinál, rettentően szégyelli magát.
2017. jan. 20. 05:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!