Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan csivava tenyésztő...

Van olyan csivava tenyésztő Budapesten vagy Zalaegerszeg környékén akinél hamarosan születnek kiskutyák?

Figyelt kérdés
A választ előre is köszi! :)

2017. jan. 19. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ezt csak a tenyésztők tudják neked megmondani, hamarabb információhoz jutsz, ha felkeresel néhányat.


*fajtatiszta :)

2017. jan. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Kérdezd meg a MEOESZ-t, személyesen vagy telefonon.


[link]


Egyébként #1: a kulcsszavaknál a GYK automatikusan kijavítja fajtisztára, hiába írod fajtatisztának. Ezt saját kérdéseknél látom mindig.

2017. jan. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Remek, köszönöm a tájékoztatást. Megszoktam, hogy sokan a kérdésben is így írják ki, annyira tudatlanul állnak neki a kutyavásárlásnak. :)
2017. jan. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Semmi baj a tudatlansággal amíg valaki hajlandó tanulni.
2017. jan. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1. Válaszoló! Egyáltalán nem vagyok tudatlan. Helyesen írtam be de ahogy az egyik válaszoló is megmondta a GYIK ki javította. Azt gondolom, ostobaságra vall úgy tudatlannak nevezni egy embert, hogy nem is ismered. Legközelebb csak akkor írj választ egy kérdésre ha tudsz is hasznos választ adni nem csak okoskodni. A többi választ köszönöm. Akik tudnak még valamit azok írhatnak. De csak hasznos válaszokat szeretnék látni!
2017. jan. 19. 16:16
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
Tenyésztőknek írj. 100-150 ezer forint az ára, és nem lesz azonnal.
2017. jan. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most látom, amit írtál. Látom nagyon szíven ütött amit írtam, megmosolyogtattál, hogy ennyire kiakadtál. Hasznos választ írtam, hiszen ezt csak egy tenyésztő tudja neked megmondani. Többiek sem tudtam többet mondani, mint látod. Sok hasonló kérdést olvasok erre és a nagy részük valóban az alapfogalmakkal sincs tisztában. Nem rossz dolog az általánosítás, de a stílusoddal bebizonyítottad, hogy nem vagy különb. Szép napot!
2017. márc. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!