Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek,? ha a kutyám séta...

Fghjkloi kérdése:

Mit tegyek,? ha a kutyám séta közbe meglát egy másik kutyát, és teljesen mindegy milyen messze van oda fut hozzá. Csak nehezen jön vissza.

Figyelt kérdés

8hónapos labrador golden keverék.

Amúgy ha ketten vagyunk bármit mondok neki megcsinálja, szót fogad.

Minden nap lent vagyok vele sokat játszi más kutyákkal.



2017. jan. 21. 16:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Tegyél rá pórázt!
2017. jan. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
futtatóba elengedem had futkározzon... ezzel semmi gondd még nem lát meg egy kutyát csak hiába mondom neki hogy marad vagy nem akkor is oda megy !!!
2017. jan. 21. 16:17
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Hat a futtatoba miert baj az ha odamegy?
2017. jan. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem az a baj hogy oda megy hanem hogy ha meg van neki tiltva akkor is oda megy.
2017. jan. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Amugy meg azt irja hogy seta kozbe megy oda tokmindegy milyen messze van... a futtato az nem seta es nem lehet tokmindegy milyen messze mert max 50-100 meteresek a futtatok... meg le lehet szavazni de ha seta kozbe nincs rajtuk poraz... engem annyira idegesitenek a poraz nelkul kutyat "setaltato" gazdak akiknek a hulye kutyai tenyleg oda rohannak az en hulye kutyamhoz aki egyaltalan nem birja ezt azt meg csodalkoznak ha kicsit itt ott ritkitott szorrel adom vissza a fifijuket az en kutyam szajabol kioperalva.
2017. jan. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
te meg akkor tegyél rá szájkosarat.
2017. jan. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azota van rajta.
2017. jan. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Légy következetes! Akár pórázzal is gyakorolható "vissza" és "mehetsz" parancsszavakkal. Nálunk bevált még az "ide mellém". Nem csak akkor kell gyakorolni, amikor mást lát, hanem bármikor az utcán. Pl. elengeded messzebbre, aztán valamennyi séta után megtorpansz, és ráparancsolsz, hogy jöjjön oda, és melletted kell maradnia.

A golden okos kutya, csak szereti magát hülyének tettetni. :) Neked is tanulnod kell, én az enyémet már annyira ismerem, hogy hamarabb tudom a mozdulataiból, hogy indulna, minthogy ténylegesen végiggondolja, ezáltal jóval könnyebben hallgat a parancsra. :)

2017. jan. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

igazad van!! rosszul írtam. A Séta pórázzal történik.

Gondom azzal van ha a futtatóba vagyunk. Azért baj ha ott is elmegy mert ez a a futtató tényleg hatalmas és az egyik végéből képes átfutni a másikba a kutyához!!

Meg igen nem az a baj hogy oda megy, mert menjen játszon csak hogy nem engedtem meg!! Azért köszönöm a válaszokat!

2017. jan. 21. 18:42
 10/12 anonim ***** válasza:

Az enyem is elszalad mas kutyakhoz a setanal. Fiatal kutya es semmi agresszio nincsen benne, jatekos nagy mafla! Nem jon vissza ha hivom es le sem szall a masik kutyarol, de nem bantja!

Nagy fuves reten, mezon setaltatom, azert viszem ki, hogy szaladgalhasson! Hulyeseg lenne porazon tartani...

2017. jan. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!