Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Fekete lászlo (erős ember)...

A Fekete lászlo (erős ember) miért csivavákat tart?

Figyelt kérdés
Oké. Az tettszik neki,de miért? Ti milyen kutyát képzelnétek el mellé,ha tippelnetek kéne?

2017. jan. 21. 23:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Palota pincsit...
2017. jan. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Miért?
2017. jan. 21. 23:22
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Olyan vagy mint az a retardált gyerek a fluimucilreklámból.
2017. jan. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Hát most ne haragudj de ez pont olyan kérdés mint a szexualitás kategóriában a "kidobók milyen nőkhöz vonzódnak?" Az,h fekete laci és a világ leg erősebb embere az nem azt jelenti,h csak a nagy és durva dolgokat szereti...attól,h nagy debbella állat még simán lehet érzékeny lelkű,persze furcsa az összkép de ez akkor is teljesen rendben van...és meg is válaszoltad magadnak,azért mert az tetszik neki...ennyi.se több se kevesebb...
2017. jan. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

számomra ezzel azt sugallja, hogy neki nincs szüksége arra, hogy megvédjék, sőt, inkább ő akar védelmező szerepben feltűnni.

mivel már régebben is hallottam, h pici kutyája van, ezért alapból pici kutyát képzelnék el mellé, vagy egy menhelyi mixet.

2017. jan. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
Pirbull, Rottweiler, Mastiff, Amstaff....ilyenekre gondoltál? Te is az a fajta idióta vagy aki szerint nagydarab kigyúrt embernek csak faxnövelő "harci" kutyája lehet ami menő meg mittomén? Nehogy már a kinézet alapján döntsük el hogy ki milyen kutyát tarthat.
2017. jan. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
*Pitbull, bocsesz
2017. jan. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem, hogy iditázzatok le, hanem, hogy mire tippelnétek egy ilyen domináns embernél, aki 500 kg ancél kereket forgat stb.
2017. jan. 21. 23:59
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszi a kérdésre válaszoloknak. Ment a pacsi
2017. jan. 22. 00:01
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Mert neki ez tetszik neki? Én meg nő létemre a nagyobb térd felé érő kutyákat szeretem. És akkor mi van, mindenki tartson olyan kutyát amilyet szeretne, ne a hülye sztereotípíák vezéreljék. Amúgy jó sok időd lehet, hogyha ezen elmélkedszXD

Útálom, ha valakit megszólnak azért mert pl. fiú létére csivavája, törpeuszkára van, merthogy az "nem fiús kutya" valóban sokkkal jobb lenne, ha minden idióta amstaffal meg pittel rohangálna mert az a menő pasis kutya... (sajnos egyre több az ilyen divatkutyatartó)

2017. jan. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!