Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan gyűjthetnék pénzt a...

Hogyan gyűjthetnék pénzt a kutyámra? Sűrgős lenne

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pénzt szeretnék keresni,mert most szóba jött a költözés és vinni szeretném a kutyámat. Én csak két év múlva (amikor 8.-os leszek) szeretnék költözni,mert addigra összegyűjtenék annyi pénzt,hogy kivihessem a kutyámat. Nem tudtok olyan helyeket/munkákat ahol dolgozhatok 12 éves kortól?

A válaszokat előre közi!



2017. jan. 22. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Sehol nem dolgozhatsz 12 évesen.

Hova költöznél és kivel, hogy pénz kell hozzá?

2017. jan. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Sajnos 16 éves korod alatt nem dolgozhatsz. Esetleg kérj "kölcsön" a szüleidtől, és ígérd meg, hogy mikor már vállalhatsz diákmunkát, visszatörleszted nekik.
2017. jan. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te vagy az aki Németországba akarja vinni a kutyáját? Nem megmontam már a múltkor is hogy csak gondot okozna?
2017. jan. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sehol törvényesen.És nem is hiszem,hogy ennyi idősen dolgozni kéne, lesz még sok-sok év,amikor dolgozhatsz.

Beszélj a szüleiddel/nagyszüleiddel/keresztszüleiddel vagy bárkivel aki felnőtt és közel áll hozzád,hogy szeretnéd kivinni a kutyád és kéne x forint.

Ha nehezen adják,akkor cserébe segítesz többet a házimunkában ,jobb jegyeket hozol stb.

2017. jan. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem. Én nem akarom Németországba vinni a kutyámat. Most a barátnőm gyakori kérdésében vagyok benne,mert nekem nincs. Vidékre költözünk. Egy kisfaluba.
2017. jan. 23. 14:33
 6/6 anonim ***** válasza:
És miért ne vihetnéd oda a kutyádat???
2017. jan. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!