Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az exbarátnőm nem engedi,...

Az exbarátnőm nem engedi, hogy lássam a közös kutyánkat, mit tehetnék szerintetek?

Figyelt kérdés

Arra is gondoltam, hogy hagyom, nem avatkozok bele az életükbe, 1 év eltelt már a kutya biztosan elfelejtett.

De az az érdekes, hogy láttam róla képeket, és mióta elmentem minden képen szomorú az arca, vagy kényszeredett mosolyt látok (kutyán)


A barátnőmet többször is kérdeztem, de amúgy se nagyon vagyunk beszélőviszonyban, de hallani sem akar róla, hogy én láthassam a kutyát. Szerinte csak ezzel akarom idegesíteni. Különben is feljelentett már zaklatás miatt (egyébként ő is irogatott, meg én is, mégis egyszer csak ő jelentett fel, ez olyan mint a tyúk-tojás, melyik volt előbb)

Szóval nem akarok bajba se kerülni, de hiányzik a kutya is.


Mit gondoltok?


2017. jan. 23. 14:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%
Kinek a nevén van a chip? Gondolom az övén, ha nála van a kutya, innentől kezdve csak rajta múlik, hogy megengedi-e hogy meglátogasd a kutyát, te nem kötelezheted erre.
2017. jan. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%

A kutya 10 év után sem felejtene el.


Nos, ki nevén van a chip? Mert ha az övén akkor jogilag az ő kutyája és neked közöd nincs hozzá. Ha a tieden, akkor elmondhatod neki hogy vagy odaadja a kutyát vagy ügyvédet hívsz. Ha szép szóval nem megy, jogi úton csak fog... Ha nincs chip, senki nem tud bizonyítani semmit, de ettől Függetlenül azt hiszem nála marad a kutya.


Az sajnos nem lesz indok hogy szomorú az arca

2017. jan. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
83%

Közös kutya nincs.

Nyilván az övé, azért van nála.

Mit akarsz, ha már zaklatásért is feljelentett?

Szerintem viselkedj felnőttként és fogadd el, hogy már az ő kutyája, a kapcsolatotoknak vége, a kutyával is.

Azt meg szerintem csak te beszéled be magadnak, hogy szomorú a kutya.

Lépj tovább.

2017. jan. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
97%
Csak belelátsz dolgokat. Egy kutya nem tud kényszeredetten mosolyogni és nem hinném,hogy egy év után is boldogtalan lenne, ha az exed rendesen gondoskodik róla. Ettől függetlenül biztosan emlékszik még rád és ha látna, örülne neked, de nem szomorkodik, ha nem.
2017. jan. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 piriiiii ***** válasza:
96%
Egy kutya hogyan tud kényszeredetten mosolyogni?
2017. jan. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Az ő nevén van a chip. Meg a kutya is.

Szóval ezt gondolom bebuktam.

A kutya valószínűleg azt hiszi meghaltam.

2017. jan. 23. 15:10
 7/28 A kérdező kommentje:

Együtt neveltük fel a kutyát.

A legtöbb kép amit azóta láttam róla azon baromi szomorú, üres tekintete van, amikor ott voltam sose nézett így a kamerába. De magyarázzátok meg.

Már biztosan elfelejtett a kuta.


Fel se tettem a kérdést. Köszi sziasztok,

Gondolom a nagy állatbarátok el se hiszik, hogy esetleg hiányzom a kutyámnak 1 év után is. Meg persze nem is gondol rám a kutya mert jogilag nem is az enyém, sőt a kutya fog ügyvédet hívni ha tovább ezen gondolkodom. Hagyjukmár

2017. jan. 23. 15:12
 8/28 anonim ***** válasza:
93%
A kutya nem hisz semmit. Ő annyit fog fel az egészből, hogy nem teljes a falka. Ne ruházd fel emberi tulajdonságokkal. Nem mosolyog kényszeredetten és nem filózik azon, hogy hol vagy.
2017. jan. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
87%
Hagyjad őket, te túl magad a barátnőd elvesztésén. Mert itt szerintem inkább arról van szó, hogy még hiányzik neked és a kutyán keresztül akarsz kapcsolatot teremteni vele.
2017. jan. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%
First World Problem, baxod.
2017. jan. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!