Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet a kutyámtól bajom?

Lehet a kutyámtól bajom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kutyám mellettem alszik és ma reggel ásítottam, mire a kutyám a számba nyalt... minden oltása megvan, féregtelenített. Ugye nem lesz bajom? Eddig nem csinált ilyet a kis lökött :))

2017. jan. 24. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Természetesen igen. Holnap már a hónod alatt fogod vinni a fejed, és zab fog folyni a lábadból.:)


Ha bent tartod, és nem eszik mindent össze az utcáról, akkor nem lesz bajod. De egyébként is van immunrandszered, ha jól működik, akkor a másik esetben is csak kis esélye kellene hogy legyen egy fertőzésnek.

2017. jan. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Unokahugom anno úgy ette a földigilisztát, mint a gumicukrot, szóval nem hiszem hogy egy kis kutyanyálba belehalna bárki is :) Vannak ennél extrémebb esetek is, amiket túlél az ember.
2017. jan. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Ha megfogod egy ember kezét a buszon, onnan több fertőzést van esélyed összeszedni, mint a kutya szájából. :D
2017. jan. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínü hogy bármi bajod lessz, ne aggódj.
2017. jan. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :3 csak szokta nyalogatni a kukiját, rágja a piszkos maciját stb. Bár akkor ezek szerint csak én vagyok ilyen hipohonder 😅
2017. jan. 24. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!