Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan készüljek a kicsik...

Hogyan készüljek a kicsik születésére?

Figyelt kérdés

Első fialás, ha jól számoltam még 2 hét.

A vemhesség alatt ugye más tápot kapott, utána is más kell majd, de azt még nem mondta az orvos, hogy milyen.

A kicsiknek szerezzek tápszert ha esetleg kellene?

Nagyon izgulunk :)


2017. jan. 24. 18:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
minek szaporítasz ha nem értesz hozzá? nincs elég keverék így is? vidd inkább ivartalanítani, szerintem még lehet. azzal teszel legjobbat a kutyádnak és a kiskutyáinak.
2017. jan. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
Ha tenyésztő lennél, mindennel tisztában lennél. Miért szaporítasz?
2017. jan. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem vagy tenyésztő, akkor ivartalanítással!
2017. jan. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Dehogy ivartalanítom!

Apukám kutyái aki sajnos elhunyt 3 hete ezért ez lesz az utolsó alom. De már mindnek meg van a gazdája. Sajnos messze éltem, nem tudom mit, hogy kell, de az állatorvos segít. Ja és fajtatiszta.

2017. jan. 24. 18:46
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
attól még szaporítás és igen addig van gazdájuk amíg még nem születtek meg, amint oda akarod adni hirtelen nem fog kelleni senkinek. majd meglátod.
2017. jan. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Váróliatán vannak, így is jóval több jelentkező van mint kiskutya lesz.

A leendő gazdik hany hetesen jöhetnek először megnézni őket?

2017. jan. 24. 18:52
 7/20 anonim ***** válasza:
70%
te jó ég...
2017. jan. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
47%

Remélem igaz a háttérsztorid.

Igen, tápszer nem árthat, egy infralámpa is igen jól jönne. Mindenképpen olyan orvost válassz, keress, aki minden téren tud neked tanácsot adni. Lehetőleg meleg (szoba hőmérsékletű) helyen tartsd, és főleg fajtától függően, de bármikor előfordulhat hogy császározni kell.

Az ivartalaníttatásos kommentekből meg elég volt, gondolom mindenki felfogta a dolgot, de jó lenne ha segítenétek is, ha csak ezt tudjátok írni, akkor inkább menjetek tovább, más már megtette helyettetek. Köszi, puszi.

2017. jan. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
54%
Hiába fajtatisza, attól te még nem vagy tenyésztő, csak szaporító. Apukád értett hozzá, te nem. Ennyi. Nem kéne tovább űznöd ezt tudatlanul.
2017. jan. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Apukám tenyésztő volt, törzskönyves kiskutyákat árult mindig is, a kutyák voltak a mindenei.

Elnézést a hibakert, javít a párom telefonja

2017. jan. 24. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!