Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem örül nekem a kutyám?

Miért nem örül nekem a kutyám?

Figyelt kérdés

Menhelyi kutyus, 8 hónapos.

Par hete lakik nálunk. Teljesen rendben van vele minden, baratságos, kajla kölyök. De amikor reggel kimegyek hozzá vagy hazaérek, akkor semmi kitörő örömöt nem látok rajta, csak fekszik nyugodtan. Ha odahajolok és hozza szólok, akkor csóvál párat a farkával és felém nyújtja a fejét, de semmi több.

Ez normális?



2017. jan. 24. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem alakult még ki a kötődés. Próbálj vele sokkal többet foglalkozni. Ha rövid szőrű, akkor tessék a hidegekben beengedni a házba magatokhoz, ott is jobban hozzátok szokik. Idővel kialakul a kötődés, és le sem tudod majd magadról vakarni. :)
2017. jan. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy normális. Még nem régóta van nálatok, nem alakult ki még olyan szoros kötődés. Te sem egyik napról a másikra leszel valakinek a barátja, az is időbe telik.
2017. jan. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Időre van szüksége, hogy megszokja új helyét, gazdiját, foglalkozz vele minnél többet és szorosabbá válik a kapcsolatotok.
2017. jan. 25. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kell még hogy ki alakuljon a kötődés,de arra is figyelj és ezt jó még most bevezetni hogy ne köszönj neki mindig.Ha mész el otthonról ne köszönj el és ha mész haza se egyből hozzá menj és izgatsd fel mert ebből később gondok lesznek. Pánikolni fog ha elköszönsz és otthagyod,én ha hazaérek mindig a családnak köszönök hiába koslat utánam rá sem nézek(ebből tudja a falka rangsort) ha végigértem köszönök neki is, de nem izgatom nagyon fel majd játék stb.. :)
2017. jan. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!