Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tortát készíthetnék a...

Milyen tortát készíthetnék a kutyám születésnapjára?

Figyelt kérdés

szeretném a kutyám sz.napját meg ünnepelni.a kutyámnaksajna nem lehet semmi féle édességet adni, ezért arra gondoltam k.eledelből csinálom meg a tortáját.

vagy ez hülyeség??? utóirat:nagyon megszeretném lepni!


2007. jan. 13. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"

A moszkvai Dog Party nevű cég kimondottan házi készítésű, saját receptek alapján létrehozott kutyák számára készült torták elkészítésével és házhozszállításával foglalkozik. A luxus kutyaeledelt a város bármely pontjára elszállítják. A torták, amelyeknek átlagára 30 fontnyi, hatalmas sikernek örvendenek az újgazdagok körében, és a cég megalakulása óta rengeteget eladott már. "Rengeteg időt töltünk a receptek kidolgozásával, jelenleg a hús alapú torták a népszerűek. Tervezzük, hogy catering szolgáltatást is bevezetünk kutyaszülinapi bulik lebonyolítására, amely magába fog foglalni mindent a születésnapi meglepetés ajándékoktól kezdve egyéb ünnepi eledelekig."-mesélte a cég egyik büszke alkalmazottja.

"


Eszerint már vannak ilyen cégek külföldön....


Szerintem sima ügy, darálthús, tojás, megsüve tortaformában.

2007. jan. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyan oldalak ahol ilyen van! De a kutya nem értékeli hogy milyen és hogy mi csak az a lényeg hogy finom legyen nekik!Az én mamám husos tortát csinált az én kutyum 5-dik szüli napjára!:)
2007. márc. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7%
Minek neki torta csak tönkre teszi a fogát inkább adjál valami nagy játékot neki
2008. júl. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Az én kutyám névnapjára kapott:

-két darab új játékot

-kutyacsokit

-rágócsontot

Hamarosan itt a születésnapja, arra pedig:

-csokitorta (kutyacsokiból)

-egy új játék

-egy csomag jutalomfalat

A csokitortát én valahogy így fogom elkészíteni, ez még nem biztos:

Kutyacsoki megolvaszt

Habosra ver

Belekever dió, mogyoró, mazsola

Torta formát alakít

Sütőbe be egy pár percre

A végén a tetejére egy karika banán, a szélére tejszínhab

A csokit szükség esetén egy kevés tejjel hígítom.

Tetejére egy szál megehető gyertya. (Ezt én gyúrom meg)

Ez egy kis torta lesz, ami igen ízletes a kutyák számára. Nekem két kutyám van, ezért a másikkal kell osztoznia.

2008. szept. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

én is ezt tervezem a kutyusomnak!:)

én azt csinálom hogy egy kutyakonzervet tortaformába rakok és belenyomkodok pár szem száraz kutya kaját és a közepébe egy csontot!:)ez kb 3 napig tuti elég!;)

és az én kutyám nagyon szeret egy bizonyos vaniliás kekszet.

abból kap majd párat!:)))

ajándéknak veszek neki egy szép új nyakörvet meg egy játékot!


már februárba volt a szülinapja de úgy gondoltam hogy majd ha jönnek az uncsitesóim akkor együtt ünnepeljük nyáron a kutyusom szülinapját!!!:D


12/L

2011. máj. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hústorta
2011. okt. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!