Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudok a kutyámra életbiztosítá...

Tudok a kutyámra életbiztosítást kötni? (1,5 éves)

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
igen, 6 éves kor alatt kötnek rá kutyabiztosítást
2010. máj. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az mi konkrétan?
2010. máj. 6. 13:46
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Ezt találtam:

[link]

2010. máj. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

jobban jársz ha minden hónapban elraksz a malacperselybe pár ezer forintot

totál átverés az egész ... csak akkor fizet ha baleset éri a kutyát (se meglévő betegség, se öröklött problémák, stb. esetén nem) és akkor is kell valami önrészt fizetned a kezelésért

2010. máj. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ha eltűnik, vagy ellopják?
2010. máj. 6. 13:55
 6/9 anonim ***** válasza:
ez nem értékbiztosítás, hanem balesetbiztosítás ...
2010. máj. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen nagy értékű (érsd több millió/tízmillió Ft érték) kutyára lehet csak teljeskörű biztosítást kötni. Sima kutyára csak balesetbiztosítás van.
2010. máj. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Akiteki ***** válasza:

Utolsó: Hol lehet kötni? Mert én már végigkérdeztem néhány biztosítót és sehol nem lehetett.

Felelősségbiztosítást sem. Egészségbiztosítást akartak kötni velem mindenhol, havi 8-10 ezer forintért. Hát ennyit azért még én sem költök orvosra, pedig ha görbén néz valamelyik, már rohanok. Ráadásul olyan feltételek voltak, hogy igazából nagyon ritka esetekben fizetnek csak. Az ivartalanítás pl. tutira nincs benne, de nem is lenne érdemes, mert azt két havi biztosításból kicsengetem 15 évre.

2010. máj. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nagy lehúzás ez a kutyus biztosítás.Még több pénzük legyen és aztán ha valami gond van nem fizetnek ugysem mert kimagyarázzák.
2010. máj. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!