Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki lány kutyám 15-én lesz...

Yorki lány kutyám 15-én lesz 4 hónapos, de még nem szobatiszta! Hogy tehetném azzá?

Figyelt kérdés

A kutyapelusra azért szokott pisilni de a ház több részén is van, de van hogy mellé pisil. Viszont nagyon sokat pisil a szőnyegre, csempére és kakilni sem nagyon akar a kutyapelusra és nem tudom mit tegyek. Ez normális? Mikor tanulja már meg a szobatisztaságot? És mikor növi ki a kutyapelust? Hogy tanitsam meg hogy kinnt akarja elvégezni a dolgát? Valaki segitsen, mert az egész napom azzal megy el, hogy utána takaritsak :(

L/17


2010. máj. 6. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ó nálunk 1 év volt mire teljesen szobatiszta lett. Szintén yorkie és kan. Szóval nem vagytok elkésve. Amúgy a kutyapelust drágának tartom helyette inkább vegyetek egy nagy méretű viledát. Olcsóbb, gazdaságosabb és ugyanazt a célt szolgálja. Igaz mosni kell, ez a hátránya. Kutyám már 3 éves de még mindig levan neki terítve és nagyon ritkán amikor már nem bírja akkor megy rá. Általában a kutyák evés után szokták dolgukat végezni. Evés után tedd rá a pelenkára.
2010. máj. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem 1.5 éves kutyám van tibeti spániel és tacskó keverék

ő már 3 hós korában szobatiszta volt ,összesen 3szor pisilt,és egyszer kakilt be

mi nagyon szerencsések voltunk..:)ja és mi nekünk az a titkunk hogy egynap 7szer8szor levittük

hidd el megéri ....:):)

2010. máj. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, a gyerek is 1 évre, vagy 2-e lesz szobatiszta.

Ovira a kutyusod is az lesz.

2010. máj. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2010. máj. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak pár milliószor tették már fel ezt a kérdést.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=szobatiszta+..

2010. máj. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ovira szobatiszta lesz.
2010. máj. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!