Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vajon miért csinálhatja ezt...

Vajon miért csinálhatja ezt ez a kutya? (csak erős idegzetűeknek! )

Figyelt kérdés
[link]

#kutya #részeg #fekvő ember
2017. jan. 26. 11:04
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Ehhez miért kell erős idegzet? Valószínűleg a pasi tök részegen alszik és még be is huggyanthatott maga alá. A kutyánál pedig beindult a hormon.
2017. jan. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Maga ala helyezi a hietarchiaban, mert tudja hogy ez a reszeges 2forintot nem er :D
2017. jan. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Földön fekvő idegen ember=rangsorban a kutya alatt álló egyed, emiatt dominálja
2017. jan. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
szóval ez normális? :) i am at the wrong side of te internet
2017. jan. 26. 11:54
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
mert kanos
2017. jan. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
Egyáltalán nem normális. Ez a dominancia jele amit tiltani kell. Nem kell ehhez erős idegzet. Nem kanos. A kutya se hülye, a tüzelő szukát fogja megrántani és nem a részeg idiótát aki az út mellett fekszik.
2017. jan. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%
Egyáltalán nem normális. Ez a dominancia jele amit tiltani kell. Nem kell ehhez erős idegzet. Nem kanos. A kutya se hülye,ha kanos a tüzelő szukát fogja megrántani és nem a részeg idiótát aki az út mellett fekszik.
2017. jan. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%

Ehhez nem kell erős idegzet :'D

Magyarázat:

Ez nem normális. A kutya ledominálja a nem éppen józan pasast. Kifejezi hogy felette áll a rangsorban. Ezt tiltani kell.


A kutya NEM kanos!!

Ő se hülye. Ha kanos lenne nem a részeg idiótát csinálná fel hanem egy tüzelő szukát.

2017. jan. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30%

Én sem értem ehhez miért kell erős idegzet...


Csávó hulla részegen fekszik az úton, a kutya meg arcoskodik (dominál). Kb úgy kell értelmezni, mint amikor a fiatalok kötben bele egy ilyen emberbe, erősködnek vele. Nem azért csinálja, hogy megszexelje az ipsét.

2017. jan. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
azért írtam ,hogy csak erős idegzetűeknek,hogy legyen benne egy kis poén,ha megnyitod..szerintem halál vicces....hülye kutya ennyi agya van azt kész....:)
2017. jan. 26. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!