Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Julius K-9 termékek vélemény?...

Julius K-9 termékek vélemény? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Erről a két termékről van szó:

[link]

[link]

Egy vizslának venném, esetleg használ valaki ilyet? Mik a tapasztalatok? Illetve melyik hosszúságot válasszuk? (pórázbol)

Mindenképpen K-9 terméket szeretnék választani, vettünk mar onnan egy hámot ( [link] ) es feltétlenül olyat szeretnek venni ami színben passzol hozzá:)

Ha bárki használ valamilyen K-9 terméket megköszönném ha leírná a véleményét! :)



2017. jan. 27. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Az első nyakörv szerintem elég rossz konstrukció, vizsla méretű kutyára én csakis olyat vennék, amin a csat tehermentesítve van (tehát a csat átbújtatható a karikán). Pl. [link]


Vagy sima csatos bőr nyakörvet, de abból se a Julius K-9 márkát.....


Én több Hulius K-9 terméket próbáltam már, nem voltam velük megelégedve, anyaghasználat és konstrukció terén sem.

2017. jan. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Volt ilyen nyakörvünk, és nem volt túl strapabíró. Igaz, nekem nem vizslám, hanem amstaffom van.

Ha ragaszkodsz a K-9 termékekhez, szerintem ez a legjobb nyakörvük:

[link]

Mi ezt nyúzzuk már több, mint 1 éve, és eddig nagyon jól bírja.

2017. jan. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#1 most csattehermetesítős nyakörvünk van, sose tudtam rájönni h miert kő az ha átmegy a karikán, úgyhogy köszönöm :D

#2 neked is köszönöm, akkor nem ezeket a termékeket választom, amit ajánlottál, abba ugy nézne ki mint egy táska a füle miatt :D

2017. jan. 28. 13:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is Julius K-9 termékeink vannak (póráz és hám), nyakörvünk egy olcsó kis kínai (csak "jelzésnek" van rajta, nem azzal sétálunk, nem használjuk semmire) . Ha van K-9 hámod, akkor gondolom nem nyakörvvel fogsz sétáltatni, de amit linkeltél az tényleg gyengének tűnik még képről is. Viszont ez már jobbnak tűnik: [link] (és olyan óriási fogó sincs rajta :D )

Pórázból is inkább ezt a fajtát ajánlom: [link] (nekünk ilyen van, mivel gumis a póráz /nem nyúlik, mint egy gumi/ , de nagyon jó a tapintása, nem kezdi ki az ember kezét és nem is csúszkál :) ) és a fekete szín mindenhez passzol :D .

2017. jan. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Azért jobb a karikán átbújtatós csatos nyakörv, mint egy sima, mert sokkal kisebb terhelés éri a műanyag csatot, ha pl. húz vagy rángat a kutya. Ilyenkor a húzóerő inkább a karikát és a hevedert terheli.


Egy hevesebb vérmérsékletű kutyánál ez kimondottan hasznos.

2017. jan. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!