Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Levis jó név lehet egy fiú...

A Levis jó név lehet egy fiú kutyának? Border Collie.

Figyelt kérdés

2017. jan. 27. 09:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez a nevem, csak ugy irom, hogy Lewis. Ejtsd Luisz. Igaz en nem vagyok kutya.
2017. jan. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

Ismerek olyat, akinek a kutyáját Betonnak a kecskéjét meg katódsugárcsőnek hívták...

Bátyámnak van két macskája, az egyiknek Macska a neve a másiknak meg Másik... szóval igen a Levis még egy elfogadható név... :D

2017. jan. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök jó név kutyának is.
2017. jan. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

2-es után szabadon, nálam csak a kutyának van neve. A papagájok azok Verebek, vagy Madarak, a tengerimalac csak Malac, a macska megy Macska, vagy Macsosz. Valahogy sose voltam jó a névkitalálósdiban, egyedül kutyáknak tudok jó nevet adni azt is csak azért, mert évekkel előtte kitalálom, hogy ha majd egyszer lesz, mi legyen a neve. :D

Kérdésedre válaszolva, szerintem illik egy borderhez ez a név.

2017. jan. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
9%
ha már magyar vagy adhatnál neki rendes nevet is
2017. jan. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

Honnan tudod, hogy magyar?

Én sem vagyok magyar...

2017. jan. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Magyar vagyok, de a Border angol pásztorkutya fajta. Nem tervezek neki magyar nevet adni :)
2017. jan. 27. 11:33
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem teljesen egyénfüggő. Ha neked ez tetszik, akkor ez teszik. A kutya úgyse tudja mit jelent, így valószínűleg nem is fog reklamálni. :)

Az enyémet Sábának hívják hivatalosan. Amikor meg szivat, akkor "Hozd vissza a cipőmet!" :D

2017. jan. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Haverom kutyája rottweiler, csillagkapu után Tilk (nem tudom, hogy írják)

Lábhoz meg ilyeneket nem ért...

Ha azonnal jönnie kell, akkor Dzsáffá...

Ha figyelnie kell, Dzsáffá krí

Ha szégyelnie kell magát akkor solva...

2017. jan. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Rajtad múlik bogy neked tetszik-e, emígy bármilyen hülyeséget lehet állatnévnek adni, de várd meg a kutyát és nézd meg illik-e hozzá, vagy ha nagyon nem illik az is jó.. Pl érdekes foltosnak hívni egy egyszínű kutyát, biztos sokan megkérdezik h miért, vagy ha nem kérdezik biztos gondolkoznak rajta.. de nálunk volt már Sentinel is a kutya neve mert mindig a dombtetőn ült és figyelt(mint az őrszem).. a pókjainkat Arankának, Günternek és HoseArmando-nak hívják.. Vagy a húgom pár éves volt mikor elkezdte a macskát Csimpajkó-nak hívni, az is maradt a neve..
2017. jan. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!