Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vajon mitől lehet feldagadva...

Vajon mitől lehet feldagadva a kutyám füle?

Figyelt kérdés
Kívül a "fülcimpája" hatalmasra duzzadt. Nem látok rajta sem csípést, sem sebet, semmilyen rendellenességet ezen kívül. Szerintetek mitől lehet? Mit javasoltok, mit tegyek? Csak holnap fogom tudni kihívni hozzá az állatorvost.
2017. jan. 27. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Műtéti beavatkozásra lesz szükség. Állatorvos mellett dolgoztam, sok ilyen esete volt már.


Az okozza, hogy a kutya, amikor rázza a fejét, elpattan benne egy ér, és a fülben emiatt felgyülemlik a vér.

2017. jan. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ráér holnapig a dolog.

Az állatorvos el fogja altatni őt, ezután szikével csinál egy kis bemetszést a fülén, kinyomkodja az ott rekedt vért, majd feltekert steril gézpólya "pálcikákat" varr oda a fülén vágott rés köré, hogy nyitva maradjon a seb.

Néhány nap múlva vissza kel vinni majd, és kiveszi a gézpálcikákat a kutyus füléből, ami ezután magától meggyógyul majd.

Jobbulást a kutyinak! :)

2017. jan. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Kicsit megnyugodtam, most hogy már tudom mi lehet a baj. :)
2017. jan. 27. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!