Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegyem rá anyukámat hogy...

Hogy vegyem rá anyukámat hogy legyen kutyám? SOS

Figyelt kérdés
Apukám egy telepen dolgozott és ott volt egy kutya ,és mivel megvették azt a telepet így a kutyának valami helyet kell keresni!Én nagyon szeretem azt a kutyát!!!!Apukám meg is engedi csak anya nem,mert szerinte sok baj meg nyűg lenne vele...Lakóparkban lakunk,12 éves vagyok lány.Több mint 5 éve könyörgök egy kutyáért!Minden szabadidőmben a kutya tartásról olvastam.Elméletileg teljesen felkészültem a kutya tartásra.A saját zsepénzemből vennék neki sok mindent.Ő amúgy egy tacskó keverék, az a baj hogy bolhás és férges meg kicsit koszos de nyilván elvinnénk kutyakozmetikába!Kérlek segítsetek nekem!!!És az a baj hogy 3-2 nap időm van mert az új tulajdonos nem fog vele foglalkozni!!!!
2017. jan. 28. 10:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Szovetkezz apukaddal. Amiket felsoroltal mar kezdohangon 20.000 ft hogy lakaskompatilisse tegyetek a kutyat uh. Apukadra mindekepp szukseged lesz.
2017. jan. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Ha anyukád nem akarja, akkor bele kell törődnöd. Az övék a lakás, ők döntik el hogy akarnak-e kutyát. Pár év múlva lehet hogy elkerülsz otthonról, kollégiumba mondjuk, akkor meg a szuleidre marad a kutya. Inkább próbálj meg neki gazdát találni, felkereshetsz állatvédő szervezeteket is. Egy kutya nagy felelősséggel és sok pénzzel jár, és sokszor sajnos így végződik: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__8395075-mit-c..

Ha lesz saját lakásod, akkor lehet majd kutyád.

2017. jan. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

Valóban apukád segítségét kéne kérned.Ketten hátha meg tudjátok győzni anyukád,hogy foglalkoztok vele,leviszitek,takarítotok utána,nevelitek.

Esetleg vesd fel,hogy 1-2 hétig hozzátok haza,hogy bebizonyíthasd,te mindent megteszel.Ha esetleg belemennek,akkor igyekezz nagyon,próbáld megszerettetni a kutyát anyukáddal,akkor úgy se vitetné vissza.

2017. jan. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
6%
Apukád egy papucs. Mi az, hogy egy feleség nem enged valamit ? Hozzátok el a kutyát és kész.
2017. jan. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!!Csak az a helyzet hogy anya azt mondta hogy ha elhozzuk a kutyát akkor ő el megy (elég komolyan mondta)
2017. jan. 28. 11:10
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyílván nem menne sehova anyukád ha befogadnátok a kutyát, viszont ha nem akarja akkor nem tudsz mit tenni ellene. Az ő háza is, az ő döntése. A kutyát nem tudnád eltartani, így rájuk maradna. Gondolom nem akar emiatt plussz költségeket sem.

Még egyszer megpróbáblhatod, hogy leültök és normálisan megbeszélitek, szépen összeírod, hogy mi mennyibe kerülne, ez neki mekkora kiadást igényelne. Ha pedig hallani sem akar róla akkor sajnos ez van. Keress neki egy befogadót.

2017. jan. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%
Dehogy megy el. Ez csak a női manipuláció. Egyedül nehéz fenntartani egy lakást. Nem tudna hova menni. Max a szüleihez.
2017. jan. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én akkor engedném, ha magam is gondoznám, ha úgy alakul.

Anyukád attól fél, hogy rá fog maradni a kutya gondozása, és hát ennek van is némi alapja.


Tegnapi kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__8395075-mit-c..

2017. jan. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Most egy pár perce beszéltem vele és azt mondta hogy az a baj hogy nem tudhatjuk hogy mennyi betegsége van
2017. jan. 28. 12:26
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha csak valóban a betegség a gond, akkor el kell vinni állatorvoshoz vizsgálatra. EZt mondjuk egyébként is meg kell tenni, mielőtt elhozzátok. Csipet átregisztrálni, egyebek.


Te most vagy 12 éves. Egy tacskó akár 18 évig is elél.

Mi lesz 6 év múlva, ha kollégiumba mész esetleg, vagy a tanulás miatt nem lesz időd/kedved hozzá?

2017. jan. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!