Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fressnapfos premiere vagy...

Fressnapfos premiere vagy happy dog nature croq jobb?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Fresiben veszek mindenkepp tapot, nem rendelek netrol, mert csak melohelyre tudnek de a biztonsagi oroket megse kerhetem meg hogy vigyazzanak 20 kilo tapra es ha kicsekkolok dobjak mar be a kocsimba 😀 szoval a fresiben ezt a kettapot neztem amit meg dicsernek is meg elfogadhato az ara.

2017. jan. 28. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a happy dog-ot vettem legelőször, de egyáltalán nem ízlett a kutyámnak. Hiába próbáltam, hogy lerakom elé, aztán elveszem, képes volt napokig nem enni, ami egy kölyökkutyánál szerintem nem fér bele. Aztán kipróbáltuk a premiere-t, ég és föld a különbség. Sokkal kevesebbet ürít tőle (és könnyebben is összeszedhető:D), szebb a szőre, és ami a legfontosabb, hogy azóta is imádja, pedig lassan 1 éve váltottunk, szóval nem a válogatósság volt a probléma.

Persze ez csak egy tapasztalat, ha mindkettő szimpatikus, akkor vedd a legkisebb adagot, aztán próbáld ki, hogy melyik jön be jobban.

2017. jan. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom ☺
2017. jan. 28. 19:54
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
fresit biztos, hogy ne vegyél, akkor inkább happy dog, ami olcsó és közép kategória
2017. jan. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mi a baj a fresissel?
2017. jan. 28. 21:12
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
nézd meg a két táp összetételét és meg fogod érteni :)
2017. jan. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nos megneztem es nem ertem. Segitenel? Lehet te jobban ertesz hozza. Mi az ami a fressisben rossz? Es mi az ami ahhoz kepest jo a happy dogban? Koszonom ha faradozol vele.
2017. jan. 28. 23:31
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én Eukanubát etetek, természetesen teljesen más. Happy dogot egyik barátom etet évek óta, nála azért van ez, mert a kutyáknak kevesebb fehérje kell. Viszont a szénhidrát tartalma minőségi, a többihez képest.


Mivel van több fajta és mindegyik más így elégé nehéz eldönteni, valamint az, hogy te mire használod a kutyát ( sport, munka, hobbi, aktív, senior, junior )....


Nézd meg, hogy miből mennyi van pl állati és növényi eredetű dolgok, olvass utána, hogy milyen vitaminok és egyéb plusz dolgok mire valóak és tudsz dönteni.

2017. jan. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A premiere egy nagyon jó ár-érték arányú táp, én a macskáimat etettem azzal évekig és nagyon bejött. Jobb, mint a happy dog :)
2017. jan. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom. Hobbi kutyak nem.sportolunk kifejezetten hosszas setakat teszunk veluk es toparton futunk. De kifejezetten aktivnak nem mondanam az eletritmusukat.
2017. jan. 30. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!