Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyümölcslé vagy tej?

Gyümölcslé vagy tej?

Figyelt kérdés

Elfogyott a vízünk (sajnos itt nem jó a csapvíz).

Hétfőn megyek boltba, melyiket adjam neki inkább?



2017. jan. 28. 12:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Forrald fel a csapvizet, és miután kihűlt add neki oda.
2017. jan. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha felforralod a vizet, majd kihűtöd, akkor sem adható? Én nem adnám egyiket sem, a cukros gyümölcslé nem jó és a szomjat sem oltja. A tej meg nem tesz jót, hasmenése lehet tőle.
2017. jan. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%
jujj szegény..:S én inkább a tejre voksolnék, a gyümölcslevet szerintem meg se inná... És ha havat olvasztasz fel neki? olyan helyről ami érintetlen... bár lehet kb ugyan olyan minőségű lenne mint a csapvizetek.. De a tejjel szerintem jobban jár.
2017. jan. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
70%
És TE mit iszol hétfőig? Csak mondom, hogy te (és a családtagjaid) sem lehetnek 2 napig víz nélkül. Úgyhogy minél előbb elindulsz, annál hamarabb hazaérsz...
2017. jan. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Gyümölcslevet iszok. Egyedül vagyok itthon,párom elvitte a gyerekeket a nagyiékhoz a hétvégére mert beteg vagyok. Tejet szokott kapni, nincs hasmenése tőle.

A víz barna, elméletileg tisztítják már és majd jó lesz.

2017. jan. 28. 12:43
 6/17 anonim ***** válasza:
40%
#4-es válaszoló, a kérdező és a családja valószínűleg gyümölcslevet vagy tejet fog inni, mit kell itt akadékoskodni. Egyébként szerintem is inkább forrald fel a csapvizet, hűtsd ki és úgy add. Vagy úgy sem adható? Gondolom erről kaptatok tájékoztatást az illetékestől.
2017. jan. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
Inkább olvassz fel havat (ha van nálatok hó), és azt add neki. Kutyának inni sem a tej, sem a gyümölcslé nem jó. A tejtől ha nincs is baja, nem szomjoltó, vízre mindenképpen szüksége van.
2017. jan. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
58%

Bakker, akkor kérj kölcsön a szomszédtól 3 liter vizet, és majd jövő héten visszaviszed neki.

Hadd ne fejtsem ki, mi történik, ha valaki 2 napig csak gyümölcslevet iszik...

2017. jan. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Forralt csapvíz a leg ideálisabb ilyen helyzetben.
2017. jan. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Az nem baj, hogy barna, rozsda színű? Forralva adhatom?
2017. jan. 28. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!