Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor kezd már újra enni,...

Mikor kezd már újra enni, inni, játszani?

Figyelt kérdés

8 hónapos kiskutya, az exemmel vettük. Vagyis én vettem,de mivel Ő volt itthon vele, hozzá jobban ragaszkodik. Mióta elköltözött (3 hete) alig eszik, iszik és játszik :(

Nem beteg, voltunk orvosnál.

Sokszor ül az exem fotelénél és nyüszít sír. :(

Nagyon szeretem,hogy segítsek neki? Már annyi mindent próbáltam :(


2017. jan. 28. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
A kutyus ha hozzá szokott el kellett volna vinne magával, szegénynek igy most nagyon rossz,mert hiányzik neki.
2017. jan. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
vigye el az exed akkor, volt ilyen egyik kutyás barátomnak, az volt a megoldás, hogy elvitte a párja
2017. jan. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Majd elfelejti. Foglalkozz sokat vele. Menjetek kirandulni szerezzetek kozos elmenyeket. Ird felul az exedet a fejeben.
2017. jan. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudsz egy kicsit otthon maradni vele? Biztosan nagyon hiányzik neki a másik gazdi, de túl fogja élni.

Gondolom, hogy te sem vagy most lelkileg rendben, arra is reagálhat így. A kutyák nagyon érzékenyek a gazdi hangulatára. Ha te jobban leszel, a kutya is vidámabb lesz.

Annyit tehetsz, hogy sok időt töltesz vele. Vidd kirándulni, szervezz olyan programot, ahová magaddal tudod vinni őt is. Neked is jót fog tenni.

2017. jan. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos több projekten is dolgozom, tehát most nem tudok szabira menni. Felfogadtam egy lányt, hogy sétáltassa, de csak kiviszi setálni nem hajandó :/
2017. jan. 28. 21:17
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Akkor ne csodalkozz hogy azt hianyolja aki idot szakitott ra.

Mi is hetvegente megyunk nagyobb turara a kutyakkal. Januarban eleg sok munkahely leterhelt az ev eleje miatt... nem tudod meguszni hogy vele legyel ha azt akarod hogy jo kedvu legyen.

2017. jan. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Ha úgy érzed, nincs elég időd rá, akkor mindenképp fontold meg, hogy odaadod őt az exednek. Természetesen csak ha vállalja a kutyust.

De ez így semmiképp sem jó, a kutyusnak se, és neked se.

2017. jan. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vidd vissza az exednek...
2017. jan. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!