Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaversennyel vagy kutyakiál...

Kutyaversennyel vagy kutyakiállítással kapcsolatban valaki segítene?

Figyelt kérdés

Mar 9 eves korom ota imadom a kutyakat es meg visszamenoleg oda vagyok az allatokert.😄

Mikor kicsi voltam nagypapammal sokat kijartunk a Sajoladi kutyaversenyre es miota eloszor voltam ott azota erdekel a kutyakikepzes.

Jelenleg van 2 magyar vizslam.

Szeretnek iden en is nevezni veluk.

Eddig ugy tudtam szinte mindig a frizbizest kellett tudniuk. Van meg valami amit a versenyen kell csinalni?

Mivel ez kutyaverseny kell torzskonyv? Nyilvan kiallitasra kell de ide nem tudom.

Es mikor van ez a verseny Sajóládon?

Lád környékén vannak még ilyen versenyek (tehat Onod, Petri,Zsolca,Bőcs stb.)?

Elso sorban azok valaszat varom akik mar voltak Ládon ezen a versenyen.

Valaszokat elore is koszonom!😊


2017. jan. 29. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Rengeteg különböző kutyás sport létezik, szinte minden hétvégén van valamilyen verseny valahol az országban. A sajóládit nem ismerem, fogalmam sincs, milyen verseny ez. Mindenesetre felejtsd el azt, hogy te majd magad felkészíted a kutyáidat, ehhez komoly tudás kell, menj el velük iskolába és válassz egy sportot és ott kezdjetek edző mellett felkészülni
2017. jan. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Na rákerestem, hogy mi lehet ez a verseny Ládon. Ha jól értelmezem a Sajó Kupa nevű frizbiversenyt rendezik meg évente. Ez valami pici helyi verseny lehet, kizárt, hogy kell törzskönyv. Viszont edző melletti felkészülés az kell, mert ha csak így odaállítasz, az neked lesz kínos
2017. jan. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt tudhatsz meg többet a kutyás frizbiről:

[link]

2017. jan. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonomm nagyoon szepen😊😊
2017. jan. 29. 19:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!