Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig fog sírni a Rottweilerem?

Meddig fog sírni a Rottweilerem?

Figyelt kérdés
Egy 3 hónapos lány kutyusról beszélünk, aki tegnap töltötte nálunk az első éjszakáját. A lakásban aludt el, de éjszaka folymaán kivittuk a garázsba, mert nem hagyta abba a sírást/nem akart elaludni, annak ellebére sem, hogy 1 órán keresztül simogattam. Mikor otthagytuk sírt, de elaludt. Most délután megint kivittem kb 1órája, de sír, es nem hagyja abba. Tervezek hozzá most lemenni, amint ezt megírtam. Nektek mi a tapasztalatotok? Abba fogja hagyni egy idő múlva? Minden válasznak örülök, rotisok válaszának kiváltképpen! :)

2017. jan. 31. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Abba fogja hagyni, de azért kegyetlenség kirakni egyből garázsba, mert sír, éppen hogy többet kellene vele foglalkozni..
2017. jan. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem kell kivinni a garázsba, hanem ha sír, figyelmen kívül kell hagyni, ne tanulja meg, hogy a sírással elér valamit. Ha abbahagyja, akkor kell megdícsérni. De mivel még csak most került hozzátok, ez természetes, idővel abbahagyja, ha megszokja a helyet. Viszont ne tegyétek ki, egy kölyökkutyának nagyon nagy szüksége van rá, hogy a közeletekben lehessen. Vidd be, legyen veletek, ettől függetlenül nem kell folyton vele foglalkozni, tedd a dolgod mint előtte.
2017. jan. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nincs kint folyamatosan, de ott lesz a helye ( éjszaka és napközben amikor nem vagyunk itthon) amíg nem mehet ki a kertbe, mert nincsenek meg az oltásai. Amikor lehet még felhozom a lakásba, de nem akarok majd belőle szobakutyát nevelni.
2017. jan. 31. 16:23
 4/10 anonim ***** válasza:
A kertbe ki lehet vinni, már csak a szobatisztaságra nevelés miatt is egyszerűbb, ha már most elkezdi tanulni. Tehát pisi-kaki erejéig kint lehet, csak figyelni kell ne egyen fel semmit. Viszont kölyökkutyát nem lehet kint tartani télen, ha jön a jó idő, el lehet kezdeni a kiszoktatást, de addig legyen a helye fűtött helyen.
2017. jan. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szoktam vele kimenni, és szokott a lakásban is lenni. Éjszakára és ha elmegyunk jtthonról nincs kint, hanem a garázsban van, ami jóval melegebb mint a hőmérséklet kint! Csak most pl delutan kint voltam vele, es most mikor otthagytam elkezdett sírni, és azóta is folytatja. Ilyenkor mi a teendő? Hagyjam? Menjek le? Szeretném hogy megszokja azt, hogy egyedül van, mert nem lehet mindig velünk.
2017. jan. 31. 16:46
 6/10 anonim ***** válasza:
A kutyáknál az a legfontosabb, hogy ne drasztikusan legyünk, hanem mértékletesek. Mindenhez fokozatosan kéne szoktatnod, és ha helytelen viselkedéssel reagálja le, akkor hagyd figyelmen kívül.
2017. jan. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most lent v9ltam vele kb 3orat, nem folyamatosan veke foglalkoztam, mert csináltam a helyét. Mielott otthagytam sinogattam h elaludjon, sikerult is, aludt amig ottvoltam. Mikor kimentem felebredt, es sir. Mostmár nem fogok lemenni hozzá, egész nap fent volt, nemsokára elalszik. 15fokos helyosegben van, parnakkal takarokkal.
2017. jan. 31. 20:35
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna kutyát szerezni..:

A kutya társas állat. Fogni, kivenni a társai (pl. alom, vagy egyéb hely, gondolom nem volt előtte egyedül) közül, majd estére, nappalra kirakni gyakorlatilag büntetés, főleg egy fiatal állatnál.

Fontolóra kell venni, hogy bent lehessen, és fokozatosan kerüljön ki.

2017. febr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az enyémnél az váltbe h délután sokat játszott este bevacsorázot aztán reggelig huzta a lóbőrt. Későbbiekben délelőtt sírt de hamar rájött h délután foglalkozunk csak vele (munka, iskola miatt) azota semmi gond.
2017. febr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Èn is ezt csinalom :) délután felhozom, és este 10körül leviszem a garázsba, ahol berendeztem neki egy kis vackot. Most mikor eljöttem sírdogált, de szerontem lassan megszolja az egyedül alvást . Lámpafény van neki. :)
2017. febr. 1. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!