Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Séta előtt vagy után etessem...

Séta előtt vagy után etessem a kutyámat?

Figyelt kérdés
Mindenhol mást írnak, és nem tudom eldönteni, hogy mi legyen. Jelenleg előtte egy órával etetem, mert így tudtam a legjobban elosztani a sétákat. Félek a bélcsavarodástól. Mi váltja ki egyébként?
2017. jan. 31. 17:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha azon a napon mikor nincs otthon a párod, reggel fél tízkor megeteted a séta után, utána este fél kilenckor, s tizenegykor viszed ki sétálni, nem hiszem, hogy gond lenne. Másfél óra elég az emésztéshez, csak ne ugráljon közvetlenül a kaja után otthon sem:)
2017. jan. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Akkor aznap elhagyom a játékot reggel, hogy még azzal is kíméljem. Köszönöm a segítséget. Kívűlről mindig jobban átlátja az ember, ezért is tettem fel a kérdést. :)
2017. jan. 31. 19:52
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen. De nem kell kímélned...:) A reggeli előtt játszhat, sétálhat, a lényeg, enni mindig nagyobb mozgás UTÁN kapjon.:)
2017. jan. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
13:Úgy látom nagyon félreértettetetek.Nem a gyomorcsavarodásra mondtam hogy hülyeség,hanem arra,aki azt mondja,hogy séta előtt etessen.Veletek értek egyet,tényleg várni kell minimum egy órát,én is ezt teszem.
2017. febr. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!